REKLAMA

REKLAMA

"Dom-Sol" Łukasz Dziubeła - FOTOWOLTAIKA

"Dom-Sol" Łukasz Dziubeła - FOTOWOLTAIKA

Wincentowo 10, 07-202 Rząśnik 606 561 417, 507 167 068 biuro@fotowoltaikapanele.pl http://slonecznyekozysk.pl/
Energia odnawialna Udostępnij:  

Energia słońca dla Twojego domu! 

 

ZAMIEŃ ENERGIĘ SŁONECZNĄ W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ!

 

Zbuduj niezależność energetyczną i oszczędź nawet 80% na rachunkach za prąd

ZAMÓW JUŻ DZIŚ DARMOWĄ WYCENĘ!

 ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 

NASZE REALIZACJE

Czy wiesz, co pokrywają Twoje rachunki za prąd?

Koszty energii elektrycznej są wysokie i stale rosną. Co ciekawe na rachunku za prąd około połowa to koszt samej energii, reszta to cena jej dystrybucji - dostarczenia do naszych domów. To wszystko kosztuje i to nie mało! Nawet zmiana dostawcy prądu nie wpłynie drastycznie na wysokość naszych rachunków.

Twoje rachunki pokrywają:

- wydobycie surowców: węgla, gazu czy ropy,

- przetransportowanie ich do elektrowni,

- wytworzenie energii,

- przesłanie energii przez setki kilometrów, aż do Twojego domu, co oznacza, że płacisz także za straty tej energii w trakcie przesyłu (straty mogą sięgać nawet 60%)

 

Czy stać Cię na to?

Opłacanie kosztów prądu elektrycznego jest bez wątpienia dużym wydatkiem, który stale rośnie, jednak wydaje się że nie mamy wyjścia – za prąd trzeba płacić, a nie ma zamiennika. Nic bardziej mylnego!

Własna mała elektrownia fotowoltaiczna to inwestycja bardzo opłacalna. Panele zamieniają naturalną energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Taki zestaw fotowoltaiczny przyłączamy do aktualnej działające instalacji elektrycznej w Twoim domu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że decydując się na montaż fotowoltaiki „kupujemy zapas darmowego prądu” ze słońca na wiele lat!

Panele fotowoltaiczne, nazywane również bateriami słonecznymi są źródłem energii niezwykle przyjaznym naturze, a więc ekologicznym. W wielu krajach Europy Zachodniej zdobyły już dużą popularność. Dodatkowo ze względu na niski koszt pozyskiwania energii z promieni słonecznych można również wykorzystywać ją do ogrzewania wody, czy nawet całego budynku.

 

 KORZYŚCI:

OBNIŻENIE RACHUNKÓW

Energia produkowana przez panele jest darmowa, Ogniwa fotowoltaiczne pracują przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury. Jedynym warunkiem ich pracy jest obecność promieniowania słonecznego. W okresie zimowym jest to 20% energii letniej.

 

PRĄD W DOMU LUB FIRMIE

Według naszych doświadczeń  energia elektryczna dostarczona za pomoc systemu fotowoltaicznego  zaspokaja w budynkach jednorodzinnych około 70% zapotrzebowania roboczego a dla średniej wielkości firmy produkcyjnej jest to w okolicy 30%.

 

ZWROT Z INWESTYCJI

Inwestycja w nowoczesne systemy produkcji prądu nie tylko pozwala uzależnić się od źródeł energii ale stanowi też dobry sposób na oszczędności. Całkowity zwrot z inwestycji zależnie od wielkości i formy przeznaczenia następuje już po siedmiu latach.

 

ZAMÓW JUŻ DZIŚ DARMOWĄ WYCENĘ!

 

Każdemu z naszych klientów oferujemy najkorzystniejsze warunki, przy indywidualnej wycenie odpowiedniej dla wielkości i specyfiki budynku oraz jego lokalizacji. W naszej ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne sprowadzane prosto od producenta, co gwarantuje najwyższą jakość przy najniższej na rynku cenie! Zajmujemy się także kompletną instalacją baterii słonecznych.

Od momentu złożenia zamówienia do chwili, gdy całość instalacji jest gotowa do użytku mija (w zależności od wielkości zlecenia) około 2, 3 tygodni. Montowane przez nas panele mają 25 lat gwarancji na sprawność, oferujemy również dwuletnią rękojmię na nasze wszystkie realizacje.

 

 

OSZCZĘDZAJ NAWET KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH ROCZNIE, CZERPIĄC NATURALNĄ ENERGIĘ SŁONECZNĄ! 

 

 NASZE REALIZACJE

Godziny otwarcia

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

pl.jooble.org PRACA