REKLAMA

REKLAMA

"SMILE!" Szkoła Języka Angielskiego

"SMILE!" Szkoła Języka Angielskiego

Pułtuska 114P, 07-200 Wyszków 504 209 399 amelka20@wp.pl
Językowe Udostępnij:  

 

SMILE! to:

 

- nowoczesna szkoła języka angielskiego

 

- innowacyjne metody nauczania (skuteczna nauka w oparciu o muzykę, ruch, zabawę)

 

- małe grupy dostosowane do wieku uczniów

 

- elastyczny program dostosowany do potrzeb uczniów (lekcje dodatkowe, wykraczające poza program realizowany w szkole publicznej lub zajęcia uzupełniające ten program)

 

- anglojęzyczna biblioteka

 

- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego

 

- atrakcyjne rabaty dla rodzeństw

 

- zajęcia dla dorosłych

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA NOWY ROK SZKOLNY!

 

Szkoła Językowa SMILE! zaprasza do wspólnej nauki języka angielskiego w niepowtarzalnej atmosferze. Wierzymy, że atrakcyjność i dynamika zajęć przekłada się na zaangażowanie w proces uczenia się, czyniąc go skuteczniejszym. Lekcje prowadzimy w sposób naturalny poprzez zabawę z wykorzystaniem wszystkich zmysłów. Podczas pracy korzystamy zautorskich gier i zabaw oraz kładziemy duży nacisk na komunikację. Bazujemy na różnych metodach. Główne trzy to: metoda naturalna - staramy się mówić do uczniów prostym językiem z dużą ilością powtórzeń, jednocześnie wspomagając swoje wypowiedzi gestem, mimiką czy ruchem ciała. Pozwala to rozumieć i zapamiętywać polecenia. Metoda TPR (Total Physical Response) - metoda reagowania całym ciałem jest odpowiedzialna za wypieki na twarzach maluchów. Metoda ta bazuje na sposobie, w jaki dzieci przyswajają język ojczysty. Najpierw dziecko osłuchuje się z językiem oraz rozwija rozumienie a następnie zaczyna mówić.

 

 

Dzieci mają empiryczne podejście do świata. Poznają go wszystkimi zmysłami, poszerzają swoją wiedzę i umiejętności głównie poprzez działanie, które zawsze jest pewną formą zabawy, dla­te­go nasze zajęcia językowe dostarczają dzieciom jak najwięcej okazji do poznawania i przy­swa­ja­nia języka podczas aktywnego badania świata w formie zabawy. Ważne są ćwi­cze­nia stymulujące wszechstronny rozwój dziecka. Powinny one zawierać elementy ruchu, dźwięku i ob­ra­zu. Pozwólmy zatem dziecku działać na polu muzycznym ale i plastycznym. Stąd nasza propozycja zajęć: muzyka, zabawa i zajęcia plastyczne (w młodszych grupach), podczas których utrwalamy nie tylko słownictwo wprowadzone podczas zajęć, ale też podstawowe szkole polecenia. Nauka w grupach starszych oparta jest również na metodzie komunikacyjnej, która kształci wszechstronną sprawność językową a celem nadrzędnym jest opanowanie umiejętności mówienia. Podstawową techniką jest praca w grupie lub parach, ponieważ uczniowie powinni jak najwięcej współpracować i rozmawiać ze sobą.


 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ I DO REZERWACJI MIEJSC NA ROK SZKOLNY 2017/18

Grupy dobieramy nie tylko pod względem wieku, ale też dojrzałości emocjonalnej uczniów i ich poziomu zaawansowania. Naszym atutem są małe grupy, co stwarza kameralną atmosferę.

 

Od września oferujemy również nowość – kurs języka angielskiego dla dorosłych oraz zajęcia z języka niemieckiego dla dzieci.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zajęć:

 

TRZYLATKI/ CZTEROLATKI/ PIĘCIOLATKI

Dzieci uczą się języka obcego szybko i z łatwością. Im są młodsze, tym szybciej i naturalniej. Są chętne, spontaniczne, nie mają oporów i zahamowań związanych z jego używaniem. Dlatego warto zacząć swoja przygodę z językiem jak najwcześniej!

Dziecko wystawione na działanie języka obcego może na początku reagować niepokojem i niechęcią do mówienia. Uszanujmy tak zwane "prawo dziecka do milczenia". To, że milczy, nie oznacza wcale, że się nie uczy. Na razie "zanurza się" w języku, po to, by pewnego dnia zacząć płynnie rozmawiać. Na zajęciach wystawiamy dzieci na działanie wielu bodźców, dlatego na zajęciach nie tylko słucha i mówi ale też patrzy, szuka, dotyka, doświadcza. Wykorzystujemy pokłady energii drzemiące w maluchach i dostarczamy im dużej dawki ruchu!

 

Czas trwania zajęć: 45 minut/raz w tygodniu

 

 

SZEŚCIOLATKI

Dla najmłodszych (3-6) język obcy jest niezwykle ciekawym i fascynującym wyzwaniem. A jego nauka? Aby była skuteczna, musi być przyjemnością i frajdą, stąd przeróżne gry ruchowe, plastyczne i komputerowe na zajęciach. Grupę sześciolatków przygotowujemy do nauki szkolnej, pokazujemy proste techniki zapamiętywania słówek i zwrotów. Wykorzystujemy metodę globalnego czytania, której autorem jest Glenn Doman. Opiera się ona na założeniu, że podczas czytania globalnego dziecko rozpoznaje i nazywa cały wyraz, nie wnikając w jego strukturę i nie znając liter. W rzeczywistości czytanie globalne stosują Wasze maluchy od wczesnego dzieciństwa. Dzieci „odczytują” nazwy na reklamach, pudełku z jogurtem, tytuł na ulubionej książeczce. I wcale nie przeszkadza im w tym nieznajomość liter. Dzieci pracujące w ten sposób mają ułatwiony start w szkole, gdzie często pojawia się problem: „dlaczego inaczej piszemy a inaczej mówimy”.

 

Czas trwania zajęć: 45 minut/raz lub dwa razy w tygodniu

 

 

I KLASA – VII KLASA

Oferujemy zajęcia w małych grupach dostosowanych do wieku uczniów. Proponujemy dwa rodzaje zajęć: lekcje dodatkowe, wykraczająca poza program realizowany w szkole publicznej lub zajęcia uzupełniające ten program. Państwo decydujecie, która oferta jest potrzebna dziecku. W trakcie roku szkolnego istnieje możliwość zmiany grupy. Innowacyjne metody nauczania, atrakcyjne gadżety, gry, zabawy, filmy i wiele innych rzeczy dbają o  atrakcyjność zajęć.

 

Czas zajęć: I-III KLASA 45 min/raz lub dwa razy w tygodniu

                   IV-VII KLASA 60 min/raz lub 45 min dwa razy w tygodniu

 

 

EGZAMIN GIMNAZJALNY

Kurs ten stanowi uzupełnienie i odświeżenie znajomości języka angielskiego pod kontem egzaminu gimnazjalnego – na obu poziomach – podstawowym i rozszerzonym.

 

Czas zajęć: 60 min/raz w tygodniu

 

 

EGZAMIN MATURALNY

Celem zajęć z języka angielskiego jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym (w zależności od grupy). Dobór materiałów, ćwiczeń i metod dostosowany jest do dwóch głównych części matury z języka nowożytnego - części ustnej i pisemnej.

 

Czas zajęć: 60 minut/raz lub dwa razy w tygodniu

 

 

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH – nowość!

Zapraszamy do zapisów osoby, które zawsze chciały mówić po angielsku, ale nie miały okazji uczyć się tego języka. Zapraszamy tych, którzy chcą podróżować a obawiają się ze względu na nieznajomość języka obcego. Od września rozpoczniemy kurs nastawiony przede wszystkim na rozwój sprawności komunikacyjnej. Dla komfortu naszych dorosłych słuchaczy i większej skuteczności nauki dołożymy starań, aby grupy były wiekowo zbliżone oraz jak najbardziej jednorodne pod względem poziomu zaawansowania i potrzeb językowych. Opracujemy kursy dostosowane do każdej grupy, zajęcia będą prowadzone w trybie dwóch spotkań w tygodniu. Nauka dla dorosłych będzie się odbywać w dogodnych godzinach, aby umożliwić pogodzenie obowiązków zawodowych z udziałem w kursie językowym.

 

Czas zajęć: 60 minut/raz lub dwa razy w tygodniu

 

 

Ceny uzależnione są od częstotliwości zajęć oraz liczby osób w grupie.

 

 

ATRAKCYJNE RABATY DLA RODZEŃSTW

 

Zarezerwuj miejsce na rok 2017/18 już dziś. Zapraszamy do kontaktu!

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 15:00 20:00
Wtorek 15:00 20:00
Środa 15:00 20:00
Czwartek 15:00 20:00
Piątek 15:00 20:00
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl