REKLAMA

REKLAMA

PSB-Mrówka Wyszków

PSB-Mrówka Wyszków

Pułtuska 84, 07-200 Wyszków 29-742-98-10, 604-820-343 wyszkow@psbmrowka.com.pl www.mrowkawyszkow.com.pl
Sklepy ogólnobudowlane Udostępnij:  

Od kilku lat Grupa Polskie Składy Budowlane tworzy w miastach powiatowych nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora "dom i ogród" pod nazwą "PSB-Mrówka". Ich celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu.

Sklepy posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych w takich działach jak: instalacje i technika grzewcza, wentylacje, chemia budowlana i gospodarcza, płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek i kuchni, farby, tapety, materiały wykończeniowe na podłogi i ściany, narzędzia i elektronarzędzia, artykuły oświetleniowe, elektryczne, dekoracyjne i motoryzacyjne oraz ogród i otoczenie domu. Pochodzą one od ponad 150 kontraktowych Partnerów Grupy PSB.

Sklepy Mrówka wyglądem przypominają swoje większe odpowiedniki - hipermarkety budowlane. Mrówka to hala o powierzchni od 700 - 4500 m², z zewnętrzną częścią "ogród". Towary są dostępne bezpośrednio na półkach, a klienci samodzielnie zabierają je do wózka lub koszyka. Magazyn stanowi górna część regałów, tzn. strefa powyżej 2,5 m wysokości nad podłogą.

Obiekty powstają jako wspólne przedsięwzięcie Centrali i Akcjonariusza Grupy PSB. Grupa PSB S.A. jest właścicielem znaku słowno - graficznego PSB-Mrówka i know-how przedsięwzięcia. Akcjonariusz dysponuje odpowiednim gruntem, stawia obiekt, zatrudnia personel i prowadzi działalność. Dokumentem opisującym wzajemne relacje obu stron jest Umowa Partnerska. Reguluje ona szczegółowo prawa własności partnerów oraz prawa i obowiązki związane z budową i wyposażeniem oraz prowadzeniem sklepu.

Powstają też mniejsze sklepy detaliczne pod nazwą "Mini-Mrówka", o powierzchni 300-800 m kw., głównie w miejscowościach gminnych. Pierwszy sklep "Mini-Mrówka" został otwarty w kwietniu 2010 roku w Koninie. Aktualnie sieć tworzy 158 sklepów.

 

Celem naszej sieci jest umożliwienie setkom tysięcy mieszkańców małych miejscowości w Polsce zakupów w jednym miejscu i bardzo dogodnym czasie wszelkich niezbędnym produktów do utrzymania lub remontu swoich mieszkań lub domów.

 

Wiele sklepów jest otwartych 7 dni w tygodniu przez kilkanaście godzin. Podstawową formą komunikacji Mrówek z klientami są kampanie promocyjne - dziesięć razy w roku lokalni mieszkańcy są zapraszani do zakupów poprzez, dostarczane do ich domów, ulotki ze specjalnymi cenami na wybrane produkty. Uzupełnieniem tych akcji są specjalne katalogi "Wiosna" i "Jesień". Każdy z nich zawiera ofertę kilkuset produktów najchętniej nabywanych przez klientów w określonej porze roku.


W większości sklepów podczas zakupów można posłuchać "Radia Mrówka". Jest to całodzienny serwis emitujący utwory muzyczne, przeplatane co kwadrans różnorodnymi reklamami i komunikatami np. lokalna prognoza pogody, rocznice, życzenia imieninowe, itp.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7:00 20:00
Wtorek 7:00 20:00
Środa 7:00 20:00
Czwartek 7:00 20:00
Piątek 7:00 20:00
Sobota 7:00 20:00
Niedziela 10:00 18:00
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl pl.jooble.org