REKLAMA

REKLAMA

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w Wyszkowie w ZDZ

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w Wyszkowie w ZDZ

ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 07-200 Wyszków 29-742-42-54 ckwyszkow@zdz.edu.pl http://www.szkolyzdz.edu.pl/
Udostępnij:  

Nasza szkoła jest miejscem, gdzie kształcą się fachowcy poszukiwani na rynku pracy
 
 W przygotowaniu zawodowym stawiamy na umiejętności, aktywność i mobilność w kształtowaniu ścieżki zawodowej ucznia. Efektem naszych starań ma być szeroko rozumiany sukces życiowy i satysfakcja z kariery zawodowej absolwenta. Kandydat do naszej szkoły powinien posiadać predyspozycje do pracy w zespole i akceptować usługowy charakter pracy.
 
NASZA SZKOŁA JEST:
 
PROFESJONALNA, BEZPIECZNA, CIEPŁA
 
DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
 

IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NAUKA BEZPŁATNA

 

Klasy:

 • Pedagogiczna

Przedmioty w zakresie rozszerzonym: język angielski, geografia lub wiedza o społeczeństwie (do wyboru przez uczniów); przedmioty w zakresie uzupełniającym: historia i społeczeństwo, zajęcia dodatkowe; podstawy pedagogiki, pedagogika zabawy, komunikacja interpersonalna

 • Policyjna

Przedmioty w zakresie rozszerzonym : język angielski, geografia lub wiedza o społeczeństwie (do wyboru przez uczniów); przedmioty w zakresie uzupełniającym: historia i społeczeństwo, zajęcia dodatkowe; podstawy prawa, podstawy prewencji, podstawy zawodu policjanta, techniki samoobrony, psychologia pracy służb mundurowych.

 • Wizażu i stylizacji
 • Dietetyki i fitnessu

 

Klasa Pedagogiczna

Młodzi ludzie często zadają sobie pytania dotyczące własnej tożsamości oraz przyczyn swojego zachowania i próbują zrozumieć otaczający ich świat. Na te nurtujące pytania odpowiedź mogą dać zarówno pedagogika, jak i psychologia. W naszym liceum połączyliśmy te dwie interesujące dziedziny wiedzy i stworzyliśmy idealny profil dla osób, które chcą poznać siebie i zgłębić tajniki ludzkiego umysłu. Zajęcia w klasie o profilu psychologiczno-pedagogicznym pomogą Ci w zrozumieniu mechanizmów rządzących zachowaniem człowieka i pozwolą rozwinąć empatię, wrażliwość na potrzeby innych oraz postawy prospołeczne. Dzięki nim nauczysz się panowania nad emocjami i stresem, co pomoże Ci poprawić relacje międzyludzkie. Nauczysz się też efektywnie zarządzać własnym czasem i poznasz techniki skutecznego uczenia się.

W liceum oprócz zajęć ogólnokształcących oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, m. in. pedagogikę ogólną i zajęcia z komunikacji interpersonalnej, które ułatwią Ci kontakty z ludźmi i pomogą nawiązać pozytywne relacje z najbliższym otoczeniem. Dajemy Ci także możliwość zdobycia certyfikatów z kursu pomocy przedmedycznej, savoir vivre’u i autoprezentacji oraz odbycia praktyk w przedszkolu „Nasze Bambino”, w czasie których zetkniesz się z małymi dziećmi, poznasz ich zachowania i będziesz mógł prowadzić zajęcia z najmłodszymi. Ten profil jest stworzony dla osób, które chcą dobrze przygotować się do matury, a w przyszłości studiować na takich kierunkach, jak: psychologia, pedagogika, psychologia zarządzania i innych humanistycznych profilach.

Absolwenci naszego liceum zdobędą podstawową wiedzę z zakresu socjologii, psychologii i pedagogiki, dzięki czemu w przyszłości będą dobrymi psychologami otwartymi na potrzeby innych oraz świetnymi pedagogami rozumiejącymi problemy dzieci i młodzieży. Zdobyte umiejętności posłużą im w codziennym życiu, bo pozwolą osiągnąć satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

 

Nasze liceum ogólnokształcące proponuje Państwu trzyletnią szkołę ogólnokształcącą z dodatkowymi przedmiotami, związanymi z pracą w policji. Klasa ta powstała, aby przygotować profesjonalnie wykształconych kandydatów do pracy w policji oraz w innych służbach mundurowych, takich jak straż miejska, służba celna, straż graniczna czy agencje ochrony. Celem tej klasy jest także promowanie bezpiecznych zachowań i pożądanych społecznie postaw. Chcemy przygotować młodzież do świadomego udziału w życiu politycznym i społecznym. Jeśli jesteś otwarty na nowe doświadczenia – dołącz do nas!

W naszej ofercie oprócz przedmiotów ogólnokształcących przygotowujących do matury znalazły się zajęcia, na których będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania i zdolności. Są to zajęcia sportowe, strzeleckie, techniki samoobrony, pierwsza pomoc czy bezpieczne posługiwanie się bronią. Zaplanowaliśmy także zajęcia z prawa i wykłady oraz ćwiczenia z zakresu ruchu drogowego, które z całą pewnością przydadzą Ci się podczas egzaminów na prawo jazdy. Należy podkreślić, że wszystkie zajęcia są prowadzone przez osoby doświadczone w pracy w służbach policyjnych i mundurowych.  Jeśli w przyszłości widzisz się w mundurze, ta klasa jest właśnie dla Ciebie! 

 

 • Kasy fiskalne
 • Komunikacja Interpersonalna
 • Wózki- obsługa wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli (zaświadczenie MEN + upraw. UDT)
 • ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)
 • BHP - szkolenie okresowe
 • Stylizacja paznokci
 • Profesjonalna obsługa klienta
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna
 • Barman-Kelner
 • Catering
 • Akademia cukiernicza
 • Florystyka

 

Nasze szkoły są miejscem, gdzie kształcą się fachowcy poszukiwani na rynku pracy.  W przygotowaniu zawodowym stawiamy na umiejętności, aktywność i mobilność w kształtowaniu ścieżki zawodowej ucznia.  Efektem naszych starań ma być szeroko rozumiany sukces życiowy i satysfakcja z kariery zawodowej absolwenta.

 

NASZA SZKOŁA JEST:

PROFESJONALNA, BEZPIECZNA, CIEPŁA

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

 

                                                          Więcej na stronie www.szkolyzdz.edu.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 16:00
Wtorek 08:00 16:00
Środa 08:00 16:00
Czwartek 08:00 16:00
Piątek 08:00 16:00
Sobota
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl