REKLAMA

REKLAMA

powerfit - klub dla kobiet

powerfit - klub dla kobiet

Kościuszki 42, 07-200 Wyszków 509 163 448 www.powerfit.100firm.pl
Siłownie i fitness Udostępnij:  

Zapraszamy do naszego klubu fitness PowerFit wszystkie Panie, które w aktywny oraz zdrowy sposób pragną spędzić swój wolny czas. U nas zdobędziecie, formę, uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy różne formy zajęć fitness oraz ćwiczenia na sprzętach cardio dla Pań bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci a także dla kobiet w ciąży!

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

STEP – jest formą zajęć aerobowych o średniej i dużej intensywności, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Celem treningu jest stymulacja układu oddechowego i krążeniowego oraz pobudzenie przemian tłuszczowych w organizmie.

BPU - (brzuch, pośladki, uda) - zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC (Total Body Conditioning) - ćwiczenia ogólnorozwojowe, polegająca na wzmacnianiu mięśni całego ciała. Kształtujące sylwetkę, przyspieszające metabolizm i spalanie tłuszczu.

PŁASKI BRZUCH - zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha.

FITBALL – są to zajęcia wzmacniające i prozdrowotne, przeznaczone dla wszystkich, a w szczególności dla osób mających problemy z kręgosłupem.
Celem treningu z piłką jest wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, doskonalenie równowagi ciała, relaksacja i odprężenie.

ZUMBA - fuzja tańca i fitnessu zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest inna łatwa, efektywna i dla wszystkich. Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy.

TMT - najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu !

ZUMBAtomic - To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

FIT & JUMP - zajęcia na trampolinach

STRONG by Zumba - jest to program łączący w sobie wysokiej intensywności trening interwałowy z synchronizowaną muzyką i dużą dawką motywacji. Każde zajęcia pomagają Ci przekroczyć własne limity oraz osiągnąć swoje cele fitness dużo szybciej. W większości programów treningowych muzyka nie daje takiej motywacji jak muzyka Strong by Zumba. Muzyka w Strong by Zumba ma dużą intensywność w prostej progresji, co zapewnia, przy dobrym doborze ćwiczeń I intensywności, kompleksowy trening całego ciała. Na zajęciach Strong by Zumba korzystasz ze swojej masy ciała, możesz poprawić wytrzymałość, tonus mięśniowy i definicje. Wysoka intensywność jaką dostaje ciało powoduje spalanie kalorii długo po treningu. Strong by Zumba sprawia, że trening jest mocniejszy niż się wydaje, co sprawia, że osiąga się szybciej założone cele.

TANIEC

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci

 

NOWOŚĆ! Zajęcia dla kobiet w ciąży

Aktywność fizyczna w ciąży niesie za sobą wiele korzyści między innymi:
- zmniejsza ryzyko bólu kręgosłupa 
- wspiera sprawność ruchową
- pozwala kontrolować wagę i zmniejsza szanse wystąpienia otyłości poporodowej 
- zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy ciążowej 
- zmniejsza czas regeneracji po porodzie 
- wspiera szybszy powrót do formy po porodzie 

Poród stanowi bardzo duży wydatek energetyczny dlatego ważne jest przygotowanie organizmu do takiego wysiłku! Zapraszamy do kontaktu i zapisu tel. 509 163 448

KOLEJNA NOWOŚĆ - STRONG 30™️ 

STRONG 30™️ jest to skrócona,30 minutowa wersja zajęć Strong by Zumba. Mniej czasu, wciąż doskonale wyniki! Idealny dla osób, które potrzebują szybkiego, intensywnego treningu! Są to zajęcia, w których muzyka nie jest jedynie tłem treningu, ale stanowi jego najważniejszy element. Każdy skłon, podskok czy przysiad mają odzwierciedlenie w dźwiękach. Muzyka pomaga osiągnąć wyższą intensywność, zaangażowanie oraz motywuje do ćwiczeń. Strong30 to kombinacja wysokiej intensywności ćwiczeń siłowych i kardio z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała, pomaga poprawić wydolność, koordynację i wytrzymałość. Zajęcia łączą trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i kardio. Podczas zajęć zaangażowane są wszystkie partie ciała: ramiona, brzuch, pośladki i nogi, co pozwala na ukształtowanie smukłej sylwetki i wzmocnienie mięśni. Efektywność treningu zwiększają również ćwiczenia o wysokiej i zmiennej intensywności. Serdecznie zapraszamy! 

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

* Balet 3-6 lat - poniedziałek 16:15

* Balet 7-12 lat - poniedziałek 17:00

* Taniec jazzowy 6-13 lat - poniedziałek 17:45-19:00

* Dance Kids 4-6 lat - czwartek 16:15

* Taniec nowoczesny 6-12 lat - czwartek 17:00

* Hip-Hop grupa początkująca - czwartek 18:00

* Hip-Hop grupa średniozaawansowana i zaawansowana - czwartek 19:00

* Zumba Kids Jr 4-6 lat - wtorek 16:30

* Zumba Kids 7-12 lat środa 16:30

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH (16+)

* Ladies Latino Solo grupa zaawansowana - poniedziałek 19:00

* Ladies Latino Solo grupa początkująca - poniedziałek 20:00

* Taniec towarzyski/ użytkowy - poniedziałek 21:00

* Dance Mix grupa początkująca - czwartek 20:00 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9.00 20:30
Wtorek 17:30 21:30
Środa 17:30 21:30
Czwartek 16:15 20:30
Piątek 17.30 20:30
Sobota 10.00 11:00
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

pl.jooble.org