REKLAMA

REKLAMA

POWER FIT

POWER FIT

Kościuszki 42, 07-200 Wyszków 509 163 448 www.powerfit.100firm.pl
Siłownie i fitness Udostępnij:  

Zapraszamy do naszego klubu fitness PowerFit wszystkie Panie, które w aktywny oraz zdrowy sposób pragną spędzić swój wolny czas. U nas zdobędziecie, formę, uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy różne formy zajęć fitness oraz ćwiczenia na sprzętach cardio dla Pań bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci!

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

STEP – jest formą zajęć aerobowych o średniej i dużej intensywności, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Celem treningu jest stymulacja układu oddechowego i krążeniowego oraz pobudzenie przemian tłuszczowych w organizmie.

BPU - (brzuch, pośladki, uda) - zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC (Total Body Conditioning) - ćwiczenia ogólnorozwojowe, polegająca na wzmacnianiu mięśni całego ciała. Kształtujące sylwetkę, przyspieszające metabolizm i spalanie tłuszczu.

PŁASKI BRZUCH - zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha.

FITBALL – są to zajęcia wzmacniające i prozdrowotne, przeznaczone dla wszystkich, a w szczególności dla osób mających problemy z kręgosłupem.
Celem treningu z piłką jest wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, doskonalenie równowagi ciała, relaksacja i odprężenie.

ZUMBA - fuzja tańca i fitnessu zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest inna łatwa, efektywna i dla wszystkich. Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy.

TMT - najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu !

ZUMBAtomic - To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

 

FIT & JUMP - zajęcia na trampolinach

 

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci

 

 

ZUMBA KIDS!

 

- poniedziałki 16.30 (4-6 lat)

 

- środy 16.30 (7-11 lat)

 

 

 

 

TANIEC  JAZZOWY

 

- poniedziałki o 17.30 dzieci w wieku od 6 do 12 lat 

 

 

 

 

NOWOŚCI!!!

 

ZUMBA GOLD - są to zajęcia przeznaczone dla osób w wieku 50+; dla kobiet w ciąży, osób po urazach, zabiegach, dla osób rozpoczynających przygodę z zumba fitness, chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów oraz dla pań, które chcą wrócić do formy po porodzie. Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba klasyczna, a podstawowa różnica dotyczy intensywności i tempa. Zumba Gold® niesie za sobą dużo korzyści fizjologicznych i psychologicznych, m.in.:

-> poprawa wydolności układu krążenia
-> ogólne zwiększenie siły fizycznej i wydolności
-> poprawa gęstości tkanki kostnej
-> utrzymanie, uzyskanie i poprawa elastyczności mięśni
-> zwiększenie zakresu wykonywania ruchów oraz poprawa równowagi i koordynacji ruchów
-> zwiększenie poczucia własnej wartości
-> mniej stresu i niepokoju

 

JOGA DLA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - zajęcia joga dla zdrowego kręgosłupa są zajęciami, których celem jest profilaktyka bólu w obrębie pleców. Każda z asan, pozycji jogi ma zbawienny wpływ na kręgosłup. Ważnym elementem zajęć jest rozciąganie i rozluźnianie ciała tak aby z biegiem czasu nabierało elastyczności i było pozbawione jakichkolwiek ograniczeń ruchowych oraz aby mięśnie i ścięgna nabrały siły i wydajności. Joga nie spala mnóstwa kalorii, ale jest cennym sprzymierzeńcem w walce o szczupłą sylwetkę i jej utrzymanie. Zajęcia prowadzić będzie absolwentka studiów podyplomowych o kierunku joga i relaksacja - Aleksandra Morka

 

STRONG by Zumba - jest to program łączący w sobie wysokiej intensywności trening interwałowy z synchronizowaną muzyką i dużą dawką motywacji. Każde zajęcia pomagają Ci przekroczyć własne limity oraz osiągnąć swoje cele fitness dużo szybciej. W większości programów treningowych muzyka nie daje takiej motywacji jak muzyka Strong by Zumba. Muzyka w Strong by Zumba ma dużą intensywność w prostej progresji, co zapewnia, przy dobrym doborze ćwiczeń I intensywności, kompleksowy trening całego ciała. Na zajęciach Strong by Zumba korzystasz ze swojej masy ciała, możesz poprawić wytrzymałość, tonus mięśniowy i definicje. Wysoka intensywność jaką dostaje ciało powoduje spalanie kalorii długo po treningu. Strong by Zumba sprawia, że trening jest mocniejszy niż się wydaje, co sprawia, że osiąga się szybciej założone cele.

 

LADIES LATINO

 

TANIEC JAZZOWY DLA DZIECI

 

Cennik

FITNESS + cardio

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

15 zł

4 WEJŚCIA

50 zł

8 WEJŚĆ

70 zł

12 WEJŚĆ

90 zł

KARNET OPEN

110 zł

ZUMBA kids - zajęcia dla dzieci

JEDNORAZOWE WEJŚCIE

15 zł

4 WEJŚCIA

50 zł

DIETETYKA

KONSULTACJA DIETETYCZNA/ PIERWSZA WIZYTA

50 zł

INDYWIDUALNY JADŁOSPIS – 7 DNI

80 zł

INDYWIDUALNY JADŁOSPIS – 14 DNI

140 zł

ANALIZA SKŁADU CIAŁA Z OMÓWIENIEM

10 zł

PAKIET MIESIĘCZNY – WIZYTY, BADANIA, PORADY, JADŁOSPIS

240 zł

PAKIET 3 - MIESIĘCZNY

600 zł

KOLEJNE WIZYTY KONTROLNE

40 zł

SLIM&FIT – treningi personalne

8 TRENINGÓW PERSONALNYCH

350 zł

12 TRENIGÓW PERSONALNYCH

470 zł

16 TRENINGÓW PERSONALNYCH

560 zł

W cenę treningów wliczona jest opieka dietetyka (konsultacje dietetyczne, analiza składu ciała, jadłospis, porady)

ROLLMASAŻ

1 WEJŚCIE - 36 MIN.

16 zł

1 WEJSCIE - 45 MIN.

18 zł

1 WEJŚCIE - 60 MIN

22 zł

KARNET 10 WEJŚĆ x 36 min. + 1 wejście gratis

140 zł

KARNET 10 WEJŚĆ x 45 min. + 1 wejście gratis

160 zł

KARNET 10 WEJŚĆ x 60 min. + 1 wejście gratis

200 zł

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 21:30
Wtorek 17:30 21:30
Środa 09:00 21:30
Czwartek 17:30 21:30
Piątek 09:00 20:30
Sobota 09:00 11:00
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


GAZETKI

REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl