REKLAMA

REKLAMA

POWER FIT

POWER FIT

Kościuszki 42, 07-200 Wyszków 509 163 448 www.powerfit.100firm.pl
Siłownie i fitness Udostępnij:  

Zapraszamy do naszego klubu fitness PowerFit wszystkie Panie, które w aktywny oraz zdrowy sposób pragną spędzić swój wolny czas. U nas zdobędziecie, formę, uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy różne formy zajęć fitness oraz ćwiczenia na sprzętach cardio dla Pań bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci!

 

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

STEP – jest formą zajęć aerobowych o średniej i dużej intensywności, z wykorzystaniem specjalnej platformy. Celem treningu jest stymulacja układu oddechowego i krążeniowego oraz pobudzenie przemian tłuszczowych w organizmie.

BPU - (brzuch, pośladki, uda) - zajęcia ukierunkowane na wzmocnienie i ujędrnienie dolnych partii ciała, prowadzone w umiarkowanym tempie. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC (Total Body Conditioning) - ćwiczenia ogólnorozwojowe, polegająca na wzmacnianiu mięśni całego ciała. Kształtujące sylwetkę, przyspieszające metabolizm i spalanie tłuszczu.

PŁASKI BRZUCH - zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni brzucha.

FITBALL – są to zajęcia wzmacniające i prozdrowotne, przeznaczone dla wszystkich, a w szczególności dla osób mających problemy z kręgosłupem.
Celem treningu z piłką jest wzmocnienie mięśni, poprawa koordynacji, doskonalenie równowagi ciała, relaksacja i odprężenie.

ZUMBA - fuzja tańca i fitnessu zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest inna łatwa, efektywna i dla wszystkich. Jest to bardzo innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa do zabawy.

TMT - najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu !

ZUMBAtomic - To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

FIT & JUMP - zajęcia na trampolinach

STRONG by Zumba - jest to program łączący w sobie wysokiej intensywności trening interwałowy z synchronizowaną muzyką i dużą dawką motywacji. Każde zajęcia pomagają Ci przekroczyć własne limity oraz osiągnąć swoje cele fitness dużo szybciej. W większości programów treningowych muzyka nie daje takiej motywacji jak muzyka Strong by Zumba. Muzyka w Strong by Zumba ma dużą intensywność w prostej progresji, co zapewnia, przy dobrym doborze ćwiczeń I intensywności, kompleksowy trening całego ciała. Na zajęciach Strong by Zumba korzystasz ze swojej masy ciała, możesz poprawić wytrzymałość, tonus mięśniowy i definicje. Wysoka intensywność jaką dostaje ciało powoduje spalanie kalorii długo po treningu. Strong by Zumba sprawia, że trening jest mocniejszy niż się wydaje, co sprawia, że osiąga się szybciej założone cele.

 

NOWOŚCI

LADIES LATINO SOLO - poniedziałki godz. 18.30 (Malina Gerek)

SALSA/ BACHATA - poniedziałki godz. 19.30 (Malina Gerek)

TANIEC TOWARZYSKI - poniedziałki godz. 20.30 (Malina Gerek)

HIGH HEELS - czwartki godz. 18.30 (Ania Tomczak)


 

 

Oferujemy również zajęcia dla dzieci

BALET grupa 3-6 lat - wtorki godz. 16.15 (prowadząca Malina Gerek)

BALET 7-12 lat - wtorki godz. 17.00

TANIEC JAZZOWY grupa dziecięca open - poniedziałki godz. 16.30 i wtorki godz. 17.45 (Malina Gerek)

TANIEC NOWOCZESNY/ HIP HOP grupa 6-12 lat - czwartki godz. 16.30

TANIEC NOWOCZESNY/ HIP HOP grupa 13-16 lat - czwartki godz. 17.30 (Ania Tomczak)

 

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9.00 20:30
Wtorek 17:30 20:30
Środa 09:30 21:30
Czwartek 16:30 20:30
Piątek 17.30 20:30
Sobota 10.00 11:00
Niedziela
REKLAMA


KATEGORIE


REKLAMA

OKAZJE

Pracuj.pl