REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Puchar powędrował do Patomedyków

Sport

Piękne gole, dramatyczne końcówki to wszystko działo się podczas halowego turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa. Zwyciężyła ekipa Patomedyków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do turnieju zgłosiło się aż 18 zespołów, które najpierw rywalizowały w grupach. A było ich cztery. Do dalszej fazy wychodziły dwa najlepsze zespoły.  I tak w grupie A mierzyły się zespoły: Polski Bank Spółdzielczy, FC Widelec, Latoszek, Zabrodziaczek, Skuszew. Tu najlepsi okazali się piłkarze zespołu FC Widelec, którzy zgromadzili na swoim koncie 10 punktów. Tuż za nimi uplasowali się gracze Zabrodziaczka z ośmioma punktami.

Grupa B zaczęła swoje mecze tuż przed południem. Wystąpiły w niej następujące zespoły: Czarny Lotos, Red Power, Tulewo, Patomedyki oraz PWIK. Z pierwszego miejsca do dalszej fazy z 10 punktami wyszło Tulewo, druga lokata dała awans Patomedykom. W grupie C grały tylko trzy drużyny, a były to: Rząśnik, Los Angeles oraz FC Szwagry. Tu faworytem była ekipa z Rząśnika, która przyjechała w mocnym składzie. Rząśniczanie pewnie awansowali do dalszych gier a wraz z nimi z grupy C awans uzyskali piłkarze FC Szwagrów.

Jako ostatni do turnieju przystąpili zawodnicy występujący w drużynach z grupy D. Zagrały w niej zespoły: JS Brothers, Turbo Team, KKP Rodzina oraz Norwidziaki. Najlepsi w tej fazie okazali się gracze z JS Brothers, dalej grali także członkowie Turbo Teamu.

O wiele ciekawiej zrobiło się w meczach ćwierćfinałowych. Jako pierwsi przystąpili do nich gracze FC Widelec i Turbo Team. Tu skromnie bo 1:0 triumfowali gracze FC Widelec i to oni mogli się cieszyć z awansu do półfinału. Po nich na boisko hali WOSiR wybiegli zawodnicy Tulewa i FC Szwagry. Grący w czerwonych koszulkach piłkarze Szwagrów dość szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Tulewo było stać tylko na honorową bramkę w końcówce. Potem byliśmy świadkami - jak to określiło wielu uczestników - przedwczesnego finału. Rząśnik zagrał z Patomedykami. Faworyzowani gracze z Rząśnika musieli uznać wyższość swoich rywali i pożegnali się z turniejem. Zespół Patomedyków triumfował 2:0 i zameldował się w półfinale. Ostatni mecz ćwierćfinałowy był najbardziej wyrównany. Tu do wyłonienia ostatniego półfinalisty potrzebne były rzuty karne, a w nich lepszy okazał zespół JS Brothers. 

Pary półfinałowe stworzyły ekipy FC Widelec i FC Szwagry oraz Patomedyki i JS Brothers. Pierwszy mecz o awans do wielkiego finału zakończył się serią jedenastek. Po bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie gry, w rzutach karnych lepsi okazali się gracze FC Widelec. Drugi półfinał miał jednostronny przebieg. Patomedyki pewnie, bo 4:0 pokonali JS Brothers. Nim rozegrano mecz o Puchar Wyszkowa, w spotkaniu pocieszenia, którego stawką było trzecie miejsce naprzeciw siebie stanęły zespoły FC Szwagry i JS Brothers. Tu lepsi okazali się gracze zespołu FC Szwagry, którzy triumfowali 2:0.

W wielkim finale rywalizacja toczyła się w dwóch połowach, trwających po 10 minut. Pierwsza część meczu zakończyła się remisem 0:0. W drugiej odsłonie szalę zwycięstwa na swoją korzyść przeważyli piłkarze Patomedyków, którzy triumfowali w piątym turnieju o Puchar Burmistrz Wyszkowa, wygrywając 2:0. Przyznano także nagrody indywidualne. Najlepszym piłkarzem turnieju wybrany został Jarosław Wyszyński (FC Widelec). Tytułem najlepszego bramkarza wyróżniono Jakuba Borczona (Patomedyki). Królem strzelców z dorobkiem sześciu goli został Mateusz Maciak (Patomedyki).

Komplet wyników V Turnieju o Puchar Burmistrz Wyszkowa:

GRUPA A

1. FC Widelec  10 pkt. 
2. GS AKS  Zabrodziaczek 8 pkt. 
3. Polski Bank Spółdzielczy 6 pkt.
4. Skuszew  4 pkt.
5. Latoszek  0 pkt. 

1) Latoszek 1-3 FC Widelec
2) GS AKS 0-0 Skuszew 
3) PBS 0-1 FC Widelec 
4) Latoszek 0-3 GS AKS 
5) PBS 2-1 Skuszew 
6) FC Widelec 0-0 GS AKS 
7) PBS 0-2 GS AKS 
8] Skuszew 2-1 Latoszek 
9) PBS 2-1 Latoszek 
10) Skuszew 0-1 FC Widelec

GRUPA B

1. Tulewo  10 pkt. 
2. Patomedyki 8 pkt.
3. Red Power 6 pkt.
4. Czarny Lotos 2 pkt. 
5. PWiK  1 pkt. 

1) PWiK 0-3 Red Power 
2) Tulewo 0-0 Patomedyki 
3) Czarny Lotos 0-0 PWiK
4) Red Power 0-3 Tulewo 
5) Czarny Lotos 1-1 Patomedyki
6) PWiK 0-1 Tulewo 
7) Czarny Lotos 0-1 Tulewo 
8) Patomedyki 4-0 Red Power 
9) Czarny Lotos 0-1 Red Power 
10) Patomedyki 1-0 PWiK 

GRUPA C

1. Rząśnik  9 pkt. 
2. FC Szwagry  6 pkt. 
3. Los Angeles 3 pkt. 
4. Asłanov 3m 0 pkt.

1) Los Angeles 0-2 Rząśnik 
2) Asłanov 0-3v FC Szwagry 
3) Los Angeles 0-1 FC Szwagry 
4) Rząśnik 3-0v Asłanov 
5) Los Angeles 3-0v Asłanov 
6) FC Szwagry 0-2 Rząśnik

GRUPA D

1. JS Brothers 7 pkt. 
2. Turbo Team 4 pkt. 
3. KKP Rodzina  3 pkt.
4. Norwidziaki  0 pkt. 

1) Norwidziaki 1-1 KKP Rodzina
2) JS Brothers TS 3-0 Turbo Team 
3) Norwidziaki 1-3 Turbo Team 
4) KKP Rodzina 0-0 JS Brothers TS 
5) Norwidziaki 1-2 JS Brothers TS 
6) Turbo Team 0-0 KKP Rodzina

Ćwierćfinały:
FC Widelec 1-0 Turbo Team
Tulewo 1-2 FC Szwagry
Patomedyki 2-0 Rząśnik
GS AKS 0-0 JS Brothers TS (0-1k.)

Półfinały:
FC Widelec 0-0 FC Szwagry (2-0k.)
Patomedyki 4-0 JS Brothers TS

Mecz o 3. miejsce:
FC Szwagry 2-0 JS Brothers TS

Finał:
Patomedyki 2-0 FC Widelec 

 

Składy najlepszych drużyn:

Patomedyki: Robert Nogaj, Mateusz Maciak, Krzysztof Maciak, Tomasz Cichocki, Marcin Rosiński, Jakub Borczon, Mateusz Domalewski, Kamil Kaput, Patryk Śleszyński, Tomasz Ciuba.

FC Widelec: Jarosław Wyszyński, Piotr Wyszyński, Łukasz Kowalczyk, Robert Kowalczyk, Rafał Karłowicz, Krzysztof Borowski,  Alan Wróbel, Adrian Archacki, Ernest Dobkowski, Albert Głowacki, Łukasz Rogulski, Adrian Gołębiewski.

FC Szwagry: Marcin Kowalczyk, Adrian Kowalczyk, Marcin Leja, Bartłomiej Wojtaszek, Bartłomiej Ciuraj, Dawid Deptuła, Dawid Kamiński, Patryk Grzybowski, Kacper Kowalczyk, Piotr Srokowski, Krzysztof Zabrzecki, Patryk Sobolewski.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Turniej o Puchar Wyszkowapiłka nożna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa

REKLAMA

Pracuj.pl