REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Świętujemy jubileusz Letniej Sceny Teatralnej

Rozrywka

Wszystkich wielbicieli teatru i kabaretu zapraszamy w artystyczną podróż, która rozpocznie się 16 września. Na jubileuszową, 5. edycję Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie przyjadą twórcy z całej Polski, nie zabraknie też spektakli improwizacyjnych, warsztatów teatralnych i koncertów.

REKLAMA

Ogólnopolski festiwal 5. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie odbędzie się w dniach 16-17 września w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik". Zapraszamy do zgłaszania swoich występów na wyszkowskie święto teatru – do 15 lipca pod adresem letniascenateatralna@gmail.com. Na festiwalu mogą się zaprezentować zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy – w ramach Otwartej Sceny także z krótką formą. 5. edycja festiwalu Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie to czas podsumowań i świętowania jubileuszu. Chętnych zapraszamy do jury społecznego, które podejmie się wyzwania oceny spektakli pod nietypowymi względami – jury wytypuje m.in. najciekawsze zdanie, które padło ze sceny podczas festiwalu. W tym roku zapowiada się też więcej różnego rodzaju warsztatów artystycznych, których efekty będziemy obserwować na scenie WOK „Hutnik". Wszelkie aktualności dotyczące przeglądu znajdują się na stronie letniascenateatralna.pl.tl oraz na profilu facebookowym Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie. Wstęp na wszystkie festiwalowe wydarzenia jest darmowy.

Podczas poprzednich edycji festiwalu na wyszkowskiej scenie zagościli m.in. grupa improwizacyjna Dźwięk Dż, Kabaret 7 minut Po, Marek Grabie, Teatr Parabuch, Wojciech Tremiszewski, Kropka Theatre, Kompania Teatralna Mamro czy Artur Gotz. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie to festiwal  stawiający pytanie o rolę i kondycję niezależnego teatru w Polsce. To okazja do wymiany doświadczeń, integracji i rozmowy o sztuce, a także doskonalenia swoich umiejętności i rozwijania skrzydeł. To tu młodzi adepci sztuki aktorskiej spotykają się z profesjonalistami w niezobowiązującej atmosferze.Tegoroczną edycję organizatorzy przygotowali we współpracy ze Stowarzyszeniem Most nad Pustynią i wyszkowskim Teatrem Farsa. Współorganizatorem jest niezmiennie Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik". Projekt dofinansowany został przez Burmistrza Wyszkowa.

źródło: LTS

fot.: A. Sasimowski

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


LTS' Letnia Scena TeatralnaLetnia Scena Teatralna w WyszkowieWyszkówWOK HUTNIKWOKHUTNIKteatrświętojubileuszwystępy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org