REKLAMA

REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zmarł Andrzej Eychler

Miasto

W wieku 79 lat zmarł znany wyszkowski lekarz, działacz opozycyjny, Andrzej Eychler.

REKLAMA

Śp. Andrzej Eychler odszedł w nocy z 15 na 16 czerwca. Zmarł w wyniku zawału serca w szpitalu, gdzie przeszedł zabieg operacyjny. Miał 79 lat. To znany lekarz, anestezjolog, przez długie lata pracował w szpitalu w Wołominie. W Wyszkowie prowadził prywatną praktykę lekarską - Poradnię Leczenia Bólu i Poradnię Rehabilitacji. Działacz opozycyjny, wielu pamięta go z pracy w Komitecie Obywatelskim "Solidarność". Ostatnio członek wyszkowskiego PiS. Wielki patriota. Pochodził z rodziny o dużych zasługach dla Wyszkowa, sam był bardzo zaangażowany w sprawy obywatelskie miasta. Był jednym z inicjatorów odbudowy w Rybienku Leśnym pomnika żołnierzy zamordowanych przez bolszewicką czerezwyczajkę w 1920 r. Prywatnie kochał żeglarstwo, był członkiem Klubu Żeglarskiego Spinaker w Wyszkowie.

Fot. Archiwum KŻ Spinaker

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Znaleźć wyjście
Może w takim razie zamknąć to dziadostwo, jeśli tam nic się nie dzieje. Dotacja w wysokości 1mln200tys zostanie skonsumowana przez nicnierobienie.
Zainteresowany
"Spotkało mnie coś okropnego, ale chciałabym, żeby powstało z tego dobro"
moim zdaniem na miejscu tej Pani byłbym ostrożny co do tych przeprosin. Następnym razem upije się i co zrobi będzie kopał ?a później znowu przeprosi i tak w kółko. Wszystko zrobione pod publiczkę -bał się kary wiezienia i mandatu to się przestraszył.
klaker
Znaleźć wyjście
Więc, podejrzewam, że z tym audytem to ściema, a nierówne traktowanie to będzie dopiero wtedy, jak za Sylabę rodzice zaczną płacić tę podwyższoną składkę
Prawda?

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA