REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Czym zaskoczy 4. Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie?

Rozrywka

We wrześniu Wyszków znów zamieni się w wielką scenę dla niezależnego teatru.  4  edycja Letniej Sceny Teatralnej w Wyszkowie to z jednej strony kontynuacja dotychczasowych założeń festiwalu, czyli prezentacja nietuzinkowych spektakli teatralnych, występów kabaretowych i muzycznych, a z drugiej: nowości, zmiany i niespodzianki.

REKLAMA

Trwający od 23 do 25 września festiwal się rozrasta. W Wyszkowie da o sobie znać w kilku miejscach - w Starym Browarze, przy Restauracji Wyszkowianka i w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”. Wciąż jeszcze można się zgłosić – do końca czerwca organizatorzy czekają na propozycje występów pod adresem:  letniascenateatralna@gmail.com.

Tegoroczną nowością będzie tzw. otwarta scena. Podczas festiwalu każdy chętny będzie mógł się zaprezentować - nawet z krótką formą. Jest więc szansa, żeby mieszkańcy Wyszkowa i okolic pokazali innym swoje talenty artystyczne.

Wśród atrakcji towarzyszących festiwalowi znajdzie się też konkurs na recenzję teatralną skierowany do młodzieży. W ramach przeglądu odbędzie się szereg warsztatów artystycznych - m.in. z krytyki artystycznej oraz warsztaty z improwizacji. Wstęp na wszystkie festiwalowe wydarzenia jest wolny.

Ogólnopolski festiwal Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie łączy ze sobą nieformalne i niezależne zespoły teatralne, młodych i doświadczonych artystów, zaangażowanych twórców-amatorów i profesjonalistów. Wyszkowski przegląd teatrów i kabaretów nie ma formy konkursu, jest za to przestrzeń do integracji i rozmowy o sztuce.

Podczas poprzednich edycji festiwalu zagrali m.in. grupa improwizacyjna Dźwięk Dż, Kabaret 7 minut Po, Obustronni Ludzie, Marek Grabie, Teatr Parabuch, Kompania Teatralna Mamro czy Artur Gotz. Współorganizatorem festiwalu jest Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik”.

Relacja wideo z poprzedniej edycji festiwalu Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie znajduje się pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=aGPQ3m4ofOo.

 

źródło: Letnia Scena Teatralna w Wyszkowie

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Letnia Scena TeatralnateatrWOK Hutnikkabaretwystępfestiwal4 Letnia Scena Teatralnaaktoraktorzy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org