AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mistrzostwa Polski WFMC 2013 i Chłopaki na medal!

Udany Początek nowego roku dla Gimnazjon-APIN Wyszków 1991.r Na Mistrzostwa Polski federacji WFMC 19.01.2013 w Mińsku Mazowieckim w formule Kickboxing light contact.

Damian Malinowski po prawie rocznej przerwie wrócił do startów i od razu został vice Mistrzem Polski w kategorii + 91 kg świetnie boksował ale za mało kopał i troszkę zabrakło na złoto ( walki finałowej gratulował mu sam Rafał Jackiewicz były pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji IBF). Hubert Świerszczyński -73 zajął 3 miejsce, Krzysztof Iciński -68 uplasował się na 2 pozycji a debiutant Przemysław Sasin 4 miejsce (moim zdaniem w walce o brąz Przemek był lepszym zawodnikiem niestety sędziowie widzieli to inaczej szkoda) Podziękowania dla Firmy APIN Andrzeja Pieńkosza, Gminy Wyszków i Stowarzyszenia „Wiatrak”

Źródło: Paweł Deluga