REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Wolontariat- szansa dla integracji”

Powiat

W dniu 10 kwietnia grupa 12 wolontariuszy działających przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rząśniku wzięła udział w kolejnym szkoleniu z  projektu „Wolontariat- szansa dla integracji”, współfinansowanego z funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji. 

REKLAMA

Szkolenie pt. „Animacja czasu wolnego dzieci i młodzieży„  poprowadziła Monika Gregorczuk, trener z Centrum Wolontariatu w Warszawie. Odwiedziła nas również wolontariuszka- Magda, działająca przy Centrum. Uczestnicy poznali szereg ciekawych zabaw i gier, które można wykorzystać podczas imprez z dziećmi. Na szkoleniu każdy mógł wykazać się swoją kreatywnością w tworzeniu własnych indiańskich imion, budowaniu maszyn codziennego użytku a nawet swoją własną twórczością poetycką. Najwięcej radości sprawiły jednak zabawy z chustą. Nieokiełznane piłeczki i szalejące rekiny pod chustą wywoływały ciągłe wybuch pozytywnego śmiechu.

Uczestnikom  serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Kolejne spotkanie wolontariuszy odbędzie się jeszcze w kwietniu. Wszystkich  zainteresowanych zachęcamy do zgłaszania się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rząśniku.

Źródło: Gmina Rząśnik

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


RząśnikGmina RząśnikszkoleniewolontariatGOPS Rząśnikośrodek pomocy społecznej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Piątek
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Antoniego, Henryki, Mariana

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org