REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Rhinos mają trenera!

Sport

"Nosorożce" mają trenera! Nasza wyszkowska drużyna futbolu amerykańskiego właśnie zaprezentowała swojego nowego, pierwszego szkoleniowca. Jest nim Amerykanin Randy Block.

REKLAMA

Drużyna Rhinos działa prężnie od samego początku swojego istnienia. Już na początku swojej działalności "Nosorożce" zaskoczyły środowisko futbolowe, kiedy to na ich rekrutację przyszło około 100 osób, co w mieście takim jak Wyszków jest rezultatem znakomitym. Od tamtej pory kilkudziesięciu zawodników regularnie trenuje w celu zadebiutowania w rozgrywkach Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. A że do debiutu coraz bliżej, czas poznać trenera, który przygotuje naszą drużynę do oficjalnych rozgrywek. Tym trenerem będzie Randy Block, który do Wyszkowa przylatuje z Francji, gdzie trenował drużynę Chevaliers d'Orleans.

Futbolem zajmuje się niemal całe swoje życie. Najpierw grał sam, a od wielu lat jest trenerem. Trenował najpierw w Stanach Zjednoczonych (dokładniej w szkołach, przy czym trzeba zauważyć, że rozgrywki szkolne w USA posiadają niewyobrażalny dla Europejczyków prestiż), a ostatnio w Europie, w wymienionej już Francji. Do Wyszkowa po raz pierwszy przyleciał na przełomie lutego i marca, kiedy to w trakcie weekendu trenował wraz z Rhinosami i pomagał im w doskonaleniu umiejętności. Powrócił w ubiegły weekend, by ponownie ćwiczyć z naszą drużyną oraz już oficjalnie potwierdzić, że zostanie w Wyszkowie na stałe.

To znakomita wiadomość, bowiem w ten sposób obsadzona została ostatnia bardzo ważna rola w drużynie. Przed trenerem Randym ciężkie zadanie, ponieważ zaledwie kilku z naszych zawodników trenowało już wcześniej futbol. Pozostali muszą więc najpierw nauczyć się podstaw. Jesteśmy jednak przekonani, że "Nosorożce" dadzą radę i latem zobaczymy ich w akcji już w oficjalnych meczach. Nie pozostaje nic innego, jak trzymać kciuki, bo chyba każdy przyzna, że drużyna Rhinos przez swoją obecność w ciągu tych kilku miesięcy (i angażowanie się w różnego rodzaju akcje np. charytatywne) nadała miastu kolorytu i powoli staje się integralną częścią Wyszkowa. Oby tak dalej!

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Rhinos Wyszkówfutbol amerykańskiPLFARandy Blocktrener

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

22-latka zginęła na miejscu. Szła pieszo "ósemką" (AKTUALIZACJA)
Samobój? Tylko szkoda kierowcy.
Dyniek
Wandale dewastują teren i infrastrukturę SP nr 4
Nie było innego pomysłu na pozbycie się zaspanego Wysockiego, co teraz rzeźbi w "ochronie środowiska".
Katarzyna
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Poniedziałek
Maj 2023
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Benity, Maksymiliana, Teodozji

REKLAMA