REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Paweł Puścian doceniony po raz kolejny!

Rozrywka

Tym razem, nasz czołowy operator kamery nagrywał teledysk dla Lizy Kotlyarenko - popularnej romskiej wokalistki rosyjskiego pochodzenia. Zdjęcia realizowane były przez dwa dni. W poniedziałek w Białymbłocie, we wtorek w Porębie i Brańszczyku.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Nasza ekipa miała okazję uczestniczyć w tym niesamowitym przedsięwzięciu. Poniedziałkowy wieczór spędziliśmy w lesie, w którym realizowane były zdjęcia do klipu. Moim oczom ukazała się piękna, ale skromna kobieta, która wcale nie traktuje swojej popularności jak wyróżnienia. Jak sama mówi Romowie rodzą się z muzyką. Artystka przez długie lata występowała na rosyjskich scenach u boku ojca.

„Liza posiada wrodzony talent, który pielęgnowany był przez jej artystyczną rodzinę. Świetnie odnajduje się w folklorze romskim, aczkolwiek nie ogranicza się tylko do tego rodzaju muzyki”- tak o wokalistce mówi jej menager Tomasz Runo.

Dlaczego akurat Paweł?- pytam. „Bo jest cudownym człowiekiem, rozumie nas i naszą kulturę. Ponad to jest absolutnym mistrzem w swoim fachu”- wychwala wyszkowianina Liza.  Decydująca była też współpraca z zespołem Romanca. To w ich teledyskach wokalistka dostrzegła talent Pawła.

Muszę przyznać, że przyglądając się z boku pracy Pawła i jego ekipy, byłam pod ogromnym wrażeniem. Miejsce, w którym się znajdowaliśmy dodawało jeszcze większego uroku. Nie chcę zdradzać scenariusza, ale w powietrzu czuć było tajemnicę, niepokój, zło… Liza świetnie odnajdywała się przed kamerą. Widać, że między Tomaszem, Pawłem i Lizą jest niewidzialna nić porozumienia. Jedno wie o czym myśli drugie, dlatego współpraca układa się tak dobrze.

Teledysk, który czeka na zmontowanie i premierę, zrealizowano do piosenki  „Skarzy”. Oprócz Lizy, wystąpi w nim wyszkowianin- Bartek Przesmycki. Warto zaznaczyć, że nie tylko Paweł dbał o to, żeby wszystko wyszło świetnie. Nad włosami artystki czuwała firma Vip Studio z Radzymina, charakteryzacją natomiast zajęła się młoda, ale szalenie zdolna Magda Chmiel.

Warto też zaznaczyć, że Liza niedługo na stałe przeprowadzi się do Wyszkowa.  Bardzo cieszy nas fakt, że nasza społeczność wzbogaca się o takie gwiazdy.

Artystka wraz z menadżerem i Pawłem Puścianem pragną szczególnie podziękować całej ekipie, fryzjerkom, charakteryzatorce, firmie Julia Gastoł z Ząbek za projekt sukienki, Marcinowi Turowskiemu, oraz Konradowi Krawczykowi ze Studia „Klaps”. Dzięki pomocy tych wszystkich osób, niedługo będziemy mogli podziwiać ten niesamowity i pełen pasji teledysk. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Paweł PuścianLiza KotlyarenkoLizaStudio "Klaps"Tomasz RunoteledyskklipRomska artystkaVip StudioMagda Chmiel

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Żeby jak najmniej płacić za honoraria..."
Niesamowite! Kilka telefonów w miesiącu, parę e-maili do znajomych i 2000 zł. na kocie??? Też bym tak chciała.... Czy nie lepiej te 30.000 zł. dać przedszkolom w Wyszkowie, one na pewno zorganizują super zajęcia i dla większej ilości dzieci. Niech gmina zacznie doceniać to co ma niż nabijać kasę znajomym!!!
Wyszkowianka
Sprzątanie rzadziej i drożej
Więcej łąk antysmogowych,a mniej koszenia.Mniej spalin z kosiarek, więcej pożytku dla owadów zapylających i mniej zanieczyszczonego powietrza. Po co te klomby z pelargoniami i begoniami, ktore przy takich suszach trzeba codziennie podlewać? Posadzić różne trawy, krzewy, które sa zielone i dobrze znoszą suszę. Odbetonowac miasto i wpuścić trochę dzikości w ten miejski beton. No i więcej drzew i to gdzie się tylko da...
M.
Dobry dentysta w Warszawie - kogo wybrać?
Miałem nieprzyjemną przygodę z utratą 4. Również korzystałem ze stomatologa w piasecznie z tym że z http://www.sdentalclinic.pl/. mega profesjonalne podejście i wyposażenie gabinetu.
Maciej Purzycki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Niedziela
Luty 2020
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
imieniny:
Danuty, Daniela, Juliany

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org