REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Ptaszory i inne” w Bibliotece Miejskiej

Miasto

21 marca o godzinie 19.00 w Bibliotece Miejskiej w Wyszkowie odbył się wernisaż wystawy malarstwa tuszowego Michała Makary pt. ,,Ptaszory i inne”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W piątkowy wieczór, ściany w sali im. Prof. Ludwika Maciąga, zostały zapełnione pracami zdolnego artysty, który przywitał gości krótkim przedstawieniem siebie oraz swojej twórczości. Oprócz wystawy dzieł Makary, goście mogli podziwiać pokaz estampażu i chińskiej kaligrafii. Sinolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego przygotowali prezentację ,,Zhongwen, czyli o języku chińskim”. Jedną z atrakcji wieczoru była możliwość otrzymania na kartce własnego imienia napisanego w języku chińskim. Na gości czekał poczęstunek, w którego skład wchodziły chińskie ciasteczka z wróżbami oraz chińskie wino.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu.

oprac. Klaudia Łubińska

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


„Ptaszory i inne”Biblioteka Miejska w WyszkowieMichał Makaraprof. Ludwik Maciąg

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Wydaje mi się żeby urząd skarbowy przejrzał faktury naszej pani sosnowskiej będzie miał tam co robić znam tych ludzi ????
Bożena
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Bo wszystkie organy kontrolujące czy WIOŚ czy Urząd Skarbowy czy urzędnicy w Starostwie czy tez w innych urzędach to ludzie..a ludzie mają słabości..do pieniędzy i władzy . Dlatego jedni za wwiezienie na teren nieruchomości kilkunastu ciężarówek z ''odpadem'' bez pozwolenia dostają milion złotych kary a inni tak jak Pani radna za wwiezienie 10.000 ton odpadów ( 350 cieżarówek) które zawierają rtęć i ołów na terenie parku krajobrazowego dostają mandat 500 zł... Za wywiezienie wbrew koncesji ponad 221.000 ton Kowalski dostaje kare ponad 800.000.00 zł Pani Radna Lucyna nie dostaje nic...Moim zdaniem do urzędu lub do rady idzie sie w 80% w konkretnym celu,...Dla WŁADZY! nie z poczucia obywatelskiego obowiązku zmieniania swojego otoczenia na lepsze a jedynie dla swoich prywatnych celów. W sądzie na wstępie każde wystąpienie Pani Radnej zaczynało sie tak ''Jestem RADNĄ!! '' ....4.03.2021 Pani Radna Przegrała kolejną sprawe z moją rodziną z powództwa Pani Lucyny ...to już 3 sprawa tej
michał
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Proszę przeczytać i sprawdzić oświadczenia majątkowe Pani naczelnik Iwony Kozon z ostatnich pięciu lat.Jakie tam są przekręty, że cba jeszcze się tym nie zajęło ? Oto jest pytanie. Niech każdy czytelnik Tuby Wyszkowa przeczyta i sam oceni. Bo tutaj to dlugo pisać, ale sytuacja jest identyczna jak z byłą radną. Tylko Pani naczelnik wykorzystuje swoje stanowisko publiczne do tych wałów. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
Obywatel wwy
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA