REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Romanca! Operowo?

Rozrywka

30 października w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbył się koncert "Romanca? Operowo", podczas którego obserwowaliśmy widowisko muzyczne w wykonaniu zespołu Romanca oraz znanych i cenionych przedstawicieli muzyki operowej. Show, którego Paweł Puścian był współproducentem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Romanca jest romskim zespołem, którego liderem jest ceniony skrzypek Roland Bilicki. W środę mieliśmy przyjemność wsłuchiwać się w ten wyjątkowy spektakl, gdzie po raz pierwszy połączono muzykę cygańską z wzruszającym głosem śpiewaków operowych w składzie: Sylwia Lorens, Leszek Świdziński i Alicja Węgorzewska.

Dwa wspomniane elementy plus rozmach i wyjątkowość sali w Operze i Filharmonii Podlaskiej zapowiadały fantastyczne wydarzenie, na które rzeczywiście warto było czekać tygodniami.W tym aspekcie nie było żadnej pomyłki, a osoby, które zakupiły bilety na event - na pewno nie żałowały wydanych pieniędzy, o czym może świadczyć gorący aplauz na finiszu koncertu.

Udane widowisko cieszy nas trzykroć więcej, gdyż współproducentem spektaklu był Paweł Puścian, o którym kilka miesięcy napisaliśmy, że zrobi wielką karierę. Minął czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, a wyszkowianin został jedną z ważniejszych osób przy organizacji wielkiego wydarzenia. Gratulujemy!

To nie jedyny wyszkowski akcent na koncercie. W Operze i Filharmonii Podlaskiej pojawiło się grono osób pochodzących z Wyszkowa, co można było zauważyć na pewnej stacji paliwa już w podlaskim. Goście przyjechali nie tylko ze względu na pokrewieństwo z Pawłem, zachętą do obecności 30 października w białostockim, kulturalnym monstrum była fascynacja muzyką i zwykła ciekawość.

Jeszcze jedna ważna informacja! Koncert był nagrywany telewizyjnie na 14 kamer, a już niedługo będziemy mogli obejrzeć widowisko na łamach TVP albo...na płytach dvd/blue ray. Wkrótce kolejny spektakl - tym razem w Sali Konresowej, a realizacja zostanie przeprowadzona techniką...3D!

Ciekawość została zaspokojona, zostawiła po sobie większy apetyt.

Paweł - gratulujemy!

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Paweł PuścianRomancaRomanca? Operowo!Leszek Świdziński, Alicja Węgrzoewska, Sylwia Lorenscyganie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Kto mieszka przy tych ulicach?"
To jest skandal co pisze Becia. Słowackiego do wiceburmistrz, Zakręzie do radnej Danuty - dalej mieszkańcy piszcie kto z prominentnych w tym miescie jeszcze droge w tym roku otrzyma?
Mieszkaniec
"Kto mieszka przy tych ulicach?"
Słowackiego prowadzi do Baśniowej. Już wiemy, czyj interes (pani Paprotki) zostanie zaspokojony.
Becia
Poradnia uruchamia pomoc psychologiczną
Świetnie że powiat myśli o chorych. Już mi zrobiło się lepiej, a co będzie jak tam zadzwonię. Brawo dla powiatowego pomysłodawcy. Trzeba przyznać że powiaty to niezbędny element w administracji samorządowej . Gratulacje.
Pacjent
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

11
Niedziela
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Filipa, Izoldy, Leona

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA