REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Romanca! Operowo?

Rozrywka

30 października w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbył się koncert "Romanca? Operowo", podczas którego obserwowaliśmy widowisko muzyczne w wykonaniu zespołu Romanca oraz znanych i cenionych przedstawicieli muzyki operowej. Show, którego Paweł Puścian był współproducentem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Romanca jest romskim zespołem, którego liderem jest ceniony skrzypek Roland Bilicki. W środę mieliśmy przyjemność wsłuchiwać się w ten wyjątkowy spektakl, gdzie po raz pierwszy połączono muzykę cygańską z wzruszającym głosem śpiewaków operowych w składzie: Sylwia Lorens, Leszek Świdziński i Alicja Węgorzewska.

Dwa wspomniane elementy plus rozmach i wyjątkowość sali w Operze i Filharmonii Podlaskiej zapowiadały fantastyczne wydarzenie, na które rzeczywiście warto było czekać tygodniami.W tym aspekcie nie było żadnej pomyłki, a osoby, które zakupiły bilety na event - na pewno nie żałowały wydanych pieniędzy, o czym może świadczyć gorący aplauz na finiszu koncertu.

Udane widowisko cieszy nas trzykroć więcej, gdyż współproducentem spektaklu był Paweł Puścian, o którym kilka miesięcy napisaliśmy, że zrobi wielką karierę. Minął czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, a wyszkowianin został jedną z ważniejszych osób przy organizacji wielkiego wydarzenia. Gratulujemy!

To nie jedyny wyszkowski akcent na koncercie. W Operze i Filharmonii Podlaskiej pojawiło się grono osób pochodzących z Wyszkowa, co można było zauważyć na pewnej stacji paliwa już w podlaskim. Goście przyjechali nie tylko ze względu na pokrewieństwo z Pawłem, zachętą do obecności 30 października w białostockim, kulturalnym monstrum była fascynacja muzyką i zwykła ciekawość.

Jeszcze jedna ważna informacja! Koncert był nagrywany telewizyjnie na 14 kamer, a już niedługo będziemy mogli obejrzeć widowisko na łamach TVP albo...na płytach dvd/blue ray. Wkrótce kolejny spektakl - tym razem w Sali Konresowej, a realizacja zostanie przeprowadzona techniką...3D!

Ciekawość została zaspokojona, zostawiła po sobie większy apetyt.

Paweł - gratulujemy!

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Paweł PuścianRomancaRomanca? Operowo!Leszek Świdziński, Alicja Węgrzoewska, Sylwia Lorenscyganie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PIS jak przejmował rządy liczył kasę, jak zwalniał ludzi??????
do mieszkańca
Jedyny taki bal. Zespół Szkół nr 3 bawił się na studniówce!
Pani Sawicz -przepiękna kobieta. Prawdziwa dama, zawsze z klasą i wdziękiem
Magda
Głosowanie nad odwołaniem starosty - jest termin
A czy PSL policzył ile kasy potrzeba na odprawy dla ewentualnych zwalnianych ze stanowisk urzędników ? To na pewno nie tylko starosta
mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Niedziela
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Franciszka, Konstancji, Salomei

REKLAMA