REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Szukasz adrenaliny? Skocz ze spadochronem w tandemie!

Kącik Prasowy

Lubisz nowe wyzwania? Chcesz przeżyć coś niesamowitego? W takim przypadku pomyśl o skorzystaniu ze skoku spadochronowego w tandemie!

REKLAMA

Do skoku ze spadochronem wcale nie musimy zapisywać się na specjalistyczne szkolenie. Teraz skoki spadochronowe dostępne są dla każdego zainteresowanego – wystarczy zdecydować się na tandem! Na czym dokładnie polegają skoki spadochronowe w tandemie? Dla kogo są przeznaczone? Ile musimy za nie zapłacić? Sprowadź teraz i przygotuj się na wyjątkową przygodę!

Skoki tandemowe – podniebna rozrywka dla każdego!

Pierwsze skoki tandemowe miały miejsce jeszcze pod koniec lat siedemdziesiątych w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam opracowano pierwszy spadochron tandemowy, czyli przeznaczony do użycia przez dwóch uczestników jednocześnie. Teraz skoki tandemowe z wykorzystaniem tego typu spadochronów są już powszechne – można skorzystać z nich również w Polsce!

W skoku spadochronowym w tandemie biorą udział dwie osoby, a mianowicie są to pilot tandemu – instruktor spadochroniarstwa, a także pasażer – osoba niewymagająca specjalnego przygotowania. Pilot oraz pasażer połączeni są ze sobą uprzężą tandemową. Do skoku stosuje się również spadochrony zapasowe oraz automaty spadochroniarskie dla maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Aby wziąć udział w skoku spadochronowym w tandemie, nie trzeba brać udziału w długich i kosztownych szkoleniach, na przykład AFF. Również nie są wymagane badania lekarskie. Warto jedna pamiętać o tym, że w skoku mogą wziąć udział tylko te osoby, które posiadają odpowiedni stan zdrowia.

Główne przeciwwskazania do skoków tandemowych to:

  • poważne choroby układu krwionośnego i serca
  • poważne choroby układu oddechowego
  • niestabilność kręgosłupa
  • wrodzona łamliwość kości
  • epilepsja
  • ciężar ciała większy niż 100-120 kg – zależny od sprzętu stosowanego podczas skoku spadochronowego

Poczuj swobodne spadanie podczas skoku spadochronowego w tandemie!

Skok spadochronowy w tandemie na pewno będzie niezapominanym przeżyciem. Jednym z najbardziej emocjonujących momentów tego wydarzenia jest tak zwane swobodne spadnie – to właśnie wtedy adrenalina jest na najwyższym poziomie! 

Swobodne spadanie ma miejsce od razu po wyskoku z lecącego samolotu. Pilot tandemu nie otwiera od razu spadochronu, ale uczestnicy skoku nawet przez minutę lecą w dół bez żadnych ograniczeń! Skok spadochronowy to jedyna tego rodzaju okazja, aby poczuć swobodne spadanie na własnej skórze – bez żadnego ryzyka. Ten moment na pewno zapamiętasz na zawsze!

Czas swobodnego spadania uzależniony jest od wysokości wyskoku. Przy skoku z 3000 metrów to około 30 sekund, natomiast dla 4000 metrów – około 60 sekund.

Szkolenia AFF – dla tych, którzy chcą skakać więcej

Spodobało Ci się skakanie ze spadochronem podczas tandemu? W takim przypadku pomyśl o tym, aby wziąć udział w specjalnym szkoleniu AFF! Szkolenie AFF to szkolenie spadochroniarskie pozwalające na szybkie zdobycie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych do wykonywania samodzielnych skoków. Szkolenie to dzieli się na część teoretyczną oraz praktyczną, podczas których uczestnik dowiaduje się wszystkiego, co niezbędne, aby skakać samemu. Po jego zakończeniu otrzymujemy Książeczkę Skoczka Spadochronowego z wpisem o zakończonym kursie. Tego typu szkolenia organizowane są w różnych wariantach – trwają wówczas kilka tygodni przy spotkaniach odbywających się w weekend, ale można także zdecydować się na przyspieszone szkolenie tylko w jeden weekend!

Skydive – skoki tandemowe i szkolenia AFF we Włocławku

Chcesz wziąć udział w skoku spadochronowym w tandemie? A może interesują Cię szkolenia AFF? Skorzystaj z oferty ośrodka spadochronwego Skydive znajdującego się we Włocławku! To właśnie w Skydive każdy może spełnić swoje marzenia o lataniu w przestworzach wraz z wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorami. Ceny za skoki spadochronowe w tandemie rozpoczynają się już od 599 złotych, a szkolenia AFF od 4800 złotych. 

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Roman
Bardzo dobrze , że reklamuje się tego typu atrakcje.Czasem chcemy jakiejś odskoczni od monotonni życia ale nie mamy pomysłu.Wyszkowiacy mają blisko do skorzystania z takiej atrakcji ale może o tym nie wiedzą - na lotnisku w Grądach ok.45 km od Wyszkowa można też wykonać skok ze spadochronem w tandemie.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Znaleźć wyjście
Może w takim razie zamknąć to dziadostwo, jeśli tam nic się nie dzieje. Dotacja w wysokości 1mln200tys zostanie skonsumowana przez nicnierobienie.
Zainteresowany
"Spotkało mnie coś okropnego, ale chciałabym, żeby powstało z tego dobro"
moim zdaniem na miejscu tej Pani byłbym ostrożny co do tych przeprosin. Następnym razem upije się i co zrobi będzie kopał ?a później znowu przeprosi i tak w kółko. Wszystko zrobione pod publiczkę -bał się kary wiezienia i mandatu to się przestraszył.
klaker
Znaleźć wyjście
Więc, podejrzewam, że z tym audytem to ściema, a nierówne traktowanie to będzie dopiero wtedy, jak za Sylabę rodzice zaczną płacić tę podwyższoną składkę
Prawda?

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Aureli, Malwiny, Zygfryda

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA