REKLAMA

Blogi - Grupa Rowerowa

Grupa Rowerowa
Wyszków Moje Miasto

Udostępnij: Liczba postów: 26
REKLAMA
Wpisy
Podsumowanie Sezonu Turystycznego 2017

Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto zaprasza - jak co roku na Podsumowanie Sezonu Turystycznego. Do wspólnej zabawy zapraszamy 17 grudnia 2017. Ruszamy spod Hutnika o 10.30 w strojach mikołajowych (minimum - czapka mikołaja). Trasa około 25 km. Na zakończenie ognisko i wręczenie nagród oraz wróżnień najaktywniejszym wyszkowskim rowerzystom. Więcej na FB

Czytaj
Na kawę do maka

W słoneczną niedzielę, 11 czerwca 2017 roku Grupa Rowerowa Wyszków Moje Miasto zaplanowała wycieczkę do Małopola na kawę w Maku. Niemałą niespodzianką była wizyta wyszkowskiej policji, która wręczyła wszystkim uczestnikom tejże wycieczki, odblaskowe kamizelki. Pani Marta Gierlicka przypomniała nam zasady bezpiecznej jazdy na rowerach, wzajemnym szacunku i respektowania praw pieszego, rowerzysty i...

Czytaj
Spotkanie z podróżnikiem Piotrem Maciejukiem

W czwartkowy wieczór Klub Przyjaciół Wyszkowa zaprosił na spotkanie z podróżnikiem Piotrem Maciejukiem w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej.

Czytaj
Warsztaty fotografii przyrodniczej LASPROJECT

22 kwietnia odbyły się warsztaty fotografii przyrodniczej w Nadleśnictwie Wyszków w tamtejszym Ośrodku Szkoleniowym. Warsztaty rozpoczęły się od części teoretycznej, które poprowadziła Marta Baranowska. Po wysłuchaniu wykładu nastąpiła część terenowa czyli zastosowanie wiedzy i umiejętności w praktyce.

Czytaj
"Powrót do starego domu" w Wyszkowie

Wracam tam, gdzie zaczęła się moja historia… Te słowa pisarki Ilony Gołębiewskiej można uznać za hasło jej spotkania autorskiego, które odbyło się w dniu 6 kwietnia w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. C Norwida w Wyszkowie. Na spotkanie bardzo licznie przybyli mieszkańcy Wyszkowa i okolic, by przekonać się dlaczego autorka postanowiła osadzić fabułę swojej powieści w rodzinnych stronach. W...

Czytaj
Rowerami do Długosiodła

Pierwszą kwietniową słoneczną niedzielę postanowiliśmy spędzić na rowerach, a że u nas od słów do czynów krótka droga, więc tuż przed godziną 11 zebrało się na placu przed WOK Hutnik 17 spragnionych kręcenia na rowerach. Szybko pokonaliśmy odcinek Wyszków – Ochudno – Porządzie, zatrzymując się na krótki odpoczynek pod dębem zwanym „Wieszatiel”.

Czytaj
Otwarcie Sezonu Turystycznego z Wyszków Moje Miasto

Tegoroczne Otwarcie Sezonu Turystycznego odbyło się w niedzielę 19 marca. Trasa Rajdu liczyła 45 km i prowadziła z Wyszkowa przez Leszczydół Nowiny, Ochudno, Porządzie, Dalekie Tartak, Dalekie, Nową Wieś, Niemiry, Brańszczyk, Turzyn, Wyszków. Na start stanęło 9 nieustraszonych miłośników dwóch kółek, by pokonać przeciwności trasy i pogody, która uraczyła nas mocnym wiatrem.

Czytaj
Mroźny rower

Słońce, deszcz czy zawierucha liczy się pogoda ducha tak mówimy jak ruszamy na rowery. Nie ważne jaka pogoda, choć wolimy ciepłe dni ale co robić jak śnieg za oknem.

Czytaj
Nocne morsowanie

Andrzej Grajczyk namówił mnie by pomorsować z nim w czwartkowe wieczory. Z tygodnia na tydzień zbiera się większa liczba chętnych by w ten sposób spędzić swój wolny czas. Jak na tę chwilę odważyłem sie tylko na robienie zdjęć.

Czytaj
Podsumowanie Sezonu Turystycznego

Na Podsumowanie Sezonu Turystycznego z Wyszkowa ruszyły dwie grupy: piesza pod dowództwem Jurka Sitka wystartowała o godzinie 9.30, zaś o 11.10 grupa rowerowa Wyszków Moje Miasto. Celem obydwu grup był Skansen w Brańszczyku, gdzie wszyscy spotkali się o godzinie 12.Na miejscu czekała na nas Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Brańszczyku Maryla Puścian wraz z grupą wcześniej przybyłych miejscowych tu...

Czytaj

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Środa
Wrzesień 2019
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123456
imieniny:
Ireny, Irminy, Stanisława

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org