REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCI
MiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

AKTUALNOŚCI

Powiat
"Różni, ale tacy sami" czyli integracyjny dzień w przedszkolu w Brańszczyku

W ramach programu "Owoce i warzywa w naszym przedszkolu" nauczyciele z przedszkola przy ZSS w Brańszczyku zorganizowali integracyjny dzień pt.: "Różni, ale tacy sami".

| Powiat
Powiat
"Wszystkie drogi prowadzą do Porządzia" - bieg na orientację i nie tylko

20 października Fundacja Razem i Mazowiecka Liga Dogtrekkingu zapraszają na wspólne wędrowanie po okolicy Porządzia.

| Powiat
Kącik Prasowy
Jak wybrać bramę, skrzydłową czy przesuwną?

Każdy wybudowany dom posiada własny niepowtarzalny styl, który nabiera większego efektu przy odpowiednio zaprojektowanej bramie wjazdowej, ogrodzeniu oraz furtce. Dzięki zastosowaniu odpowiednich kombinacji materiałów i wyborem odpowiedniego profilu ogrodzenia, całość stanowi jednolitą, spójną całość.

| Kącik Prasowy
Powiat
Pierwsze samochody pojechały ekspresówką

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad dziś (19 października) od rana stopniowo dopuszcza do ruchu odcinek Wyszków - Poręba, a tym samym całą drogę ekspresową S8. Do końca listopada potrwają utrudnienia z wjazdem do Wyszkowa na węźle Wyszków Północ.

| Powiat
Wybory
"Więcej energii, więcej zmian". Wyszkowscy Demokraci o potrzebach powiatu

Reorganizacja POKiS, budowa strzelnicy, wspólny dla wszystkich gmin kalendarz imprez i sieć szlaków turystycznych, inwestycje w szpital i oświatę, poprawa standardu obsługi interesantów Starostwa Powiatowego - to najważniejsze postulaty programowe kandydatów komitetu Wyszkowscy Demokraci do Rady Powiatu Wyszkowskiego.

| Wybory
Wybory
PiS podsumowuje i deklaruje: "My się na rząd nie będziemy obrażać"

17 października na ostatniej przed ciszą wyborczą konferencji prasowej wyszkowskie Prawo i Sprawiedliwość podsumowało kampanię samorządową i złożyło ostatnie wyborcze deklaracje.

| Wybory
Kącik Prasowy
Co warto wiedzieć o automatyce przemysłowej?

Maszyny wykonujące prace na liniach montażowych stanowią dziś gwarant wysokich wyników dotyczących jakości oraz efektywności współczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych. Wspomniane urządzenia działają w sposób nowoczesny oraz wydajny dzięki nowym technologiom, które odpowiedzialne są przede wszystkim za dostarczenie szczegółowych danych o usterkach, odrzutach, problemach z połączeniami oraz szybko...

| Kącik Prasowy
Miasto
Można jeździć obwodnicą śródmiejską. Uwaga na nową organizację ruchu na Białostockiej

Popołudniu 18 października pierwsze samochody pojechały nowo wybudowaną drogą. Obwodnica połączyła ul. Serocką z ul. Białostocką w Wyszkowie. Kierowcy muszą uważać na nową organizację ruchu u wylotu obwodnicy w kierunku Białegostoku. Ta ulica na odcinku od Daszyńskiego do obwodnicy stała się drogą podporządkowaną z docelowym zakazem ruchu dla ciężarówek.

| Miasto
Sport
W "nogę" i w "siatkę" o puchar wójta Zabrodzia

IX Jesienny Turniej Piłkarskich Szóstek i IV w Piłkę Siatkową o Puchar Wójta Gminy Zabrodzie rozegrano 6 i 7 października na boisku „Orlik 2012” w Zabrodziu. Tym razem do dziewiątej edycji, głosiło się 6 drużyn  z gminy Zabrodzie. Zagrali w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

| Sport
REKLAMA

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Ireny, Kleopatry, Witalisa

REKLAMA

Pracuj.pl