REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Kącik Prasowy
Smartfon dla ucznia – na co zwrócić uwagę?

Obecnie wielu rodziców nie zastanawia się już, czy ich dziecko potrzebuje smartfona. Zwłaszcza, jeżeli jest już uczniem szkoły podstawowej czy średniej zakup telefonu wydaje się oczywisty. Stają oni przed innym dylematem — jaki model wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy zakupie i jakie telefony warto rozważyć.

| Kącik Prasowy
Wybory
"Więcej robić niż mówić." Prezentacja drużyny i programu "Wspólnoty Samorządowej" dla powiatu wyszkowskiego

Powiat jako związek gmin, wspólnota mieszkańców i forma decentralizacji władzy – to pomysł Komitetu Wyborczego Wyborców "Wspólnota Samorządowa Wyszków" na funkcjonowanie powiatu wyszkowskiego. Swój program kandydaci z Okręgu nr 1 zaprezentowali podczas konferencji prasowej na dachu jednego z wyszkowskich apartamentowców.

| Wybory
Wybory
Najważniejsza jest ochrona samorządności. Marszałek Mazowsza na spotkaniu w Długosiodle

Wiele o samorządach i samorządności, także w kontekście nadchodzących wyborów, 18 września na spotkaniu z mieszkańcami gminy Długosiodło mówił marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Przy okazji zaprezentowano kandydatów do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Rady Gminy Długosiodło, na wójta Długosiodła oraz do Rady Powiatu Wyszkowskiego. O reelekcję w Długosiodle ubiega się Stanisław J...

| Wybory
Wybory
Nasi kandydaci do sejmiku. Kto ubiega się o mandat radnego wojewódzkiego?

Mieszkańcy powiatu wyszkowskiego wybiorą 21 października nie tylko wójtów, burmistrza, radnych gminnych i powiatowych. Wyłonią także swojego przedstawiciela do sejmiku województwa mazowieckiego. A wybierać mogą aż spośród jedenastu kandydatów.

| Wybory
Kultura
"Tak mało trzeba nam". Niepełnosprawni zaprezentowali swoje talenty

Ponad osiemdziesiąt osób z niepełnosprawnościami zaprezentowało swoje talenty podczas "IV Przeglądu Form Artystycznych", który odbył się 20 września w WOK "Hutnik". Przegląd jest wydarzeniem szczególnym, przede wszystkim nastawionym na promocję talentów i umiejętności osób z niepełnosprawnościami, wzmacnianie wiary we własne możliwości, pobudzanie do osobistego rozwoju i samodzielności oraz do akt...

| Kultura
Kultura
Uczniowie, absolwenci oraz Lanberry. Wyjątkowy koncert w "Norwidzie"

Absolwenci i przyjaciele „Norwida” oraz I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Wyszkowie zapraszają na koncert pt.: „Absolwenci uczniom, uczniowie absolwentom”. Gwiazdą wieczoru będzie Lanberry.

| Kultura
Kultura
Farsa powiększyła swoje grono. Rekordowy nabór do grupy teatralnej

Jak co roku aktorzy Teatru Farsa zorganizowali nabór do swojej grupy. Na castingu pojawiło się 40 osób z całego powiatu.

| Kultura
Powiat
Niegów też upamiętni bohaterów wojennych

Przed kilkoma dniami w Gaju, a w najbliższą niedzielę w Niegowie odsłonięta zostanie tablica pamiątkowa w hołdzie tym, którzy zginęli w służbie na rzecz wolnej i niezawisłej Rzeczpospolitej.

| Powiat
Sport
Mazowiecki Bieg Norwidowski wystartuje już po raz jedenasty

Podczas biegu przewidziano pięć kategorii wiekowych. Długość całej trasy to 5000 metrów.

| Sport
Kultura
Recital Alicji Mieszało. "Niczego nie żałuję"

Recitalu Alicji Mieszało i jej gości wyszkowianie będą mieli okazje wysłuchać podczas koncertu w WOK "Hutnik" 6 października.

| Kultura

REKLAMA

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Niedziela
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Bogusława, Liwiusza, Tekli

REKLAMA

Pracuj.pl