REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCI
MiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

AKTUALNOŚCI

Kultura
Trzecie Grand Prix Polski dla Wyszkowskiego Teatru Tańca

Taneczne tornado we Wrześni - mówi Jola Wiśniewska. Nic dziwnego, w weekend we Wrześni Wyszkowski Teatr Tańca zdobył po raz trzeci Grand Prix Polski. Wielkie sukcesy - dwa złote medale i jeden srebrny - wytańczyli także soliści. Juniorzy z Wyszkowskiego Teatru Tańca stanęli zaś na drugim miejscu podium.

| Kultura
Powiat
Wyższe diety radnych w Zabrodziu

Przy sprzeciwie pięciu radnych i czterech głosach wstrzymujących, jednym głosem Rada Gminy w Zabrodziu uchwaliła wyższe diety dla nowo wybranych radnych. Pensja wójta pozostanie na niezmienionym poziomie.

| Powiat
Powiat
Zostań żołnierzem - wyszkowski tydzień rekrutacji do wojska

10 grudnia w Wyszkowie ruszy kampania rekrutacyjna „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa , stabilna i perspektywiczna praca. Żołnierze zawodowi będą spotykać się z mieszkańcami powiatu wyszkowskiego i zachęcać ich, by wstępowali do wojska.

| Powiat
Miasto
Sądowy finał zamiast boiska

Wykonawca niedokończonego boiska w parku miejskim pozwał gminę Wyszków do sądu o zapłatę za zrealizowane prace. Samorząd nie uchylał się od zapłaty części należności, ale wykonawca do tej pory nie przedstawił właściwych dokumentów.

| Miasto
Miasto
Będzie "serwisówka" i lepszy dojazd do "Mrówki"

Po trwającej trzy lata urzędniczej procedurze zarządca ul. Pułtuskiej uzgodnił wybudowanie zjazdu do sklepu "Mrówka" i wykonanie drogi serwisowej od ronda aż do Tesco.

| Miasto
Kultura
Zapraszamy na wernisaż fotografii Lesława Białousza

Z wykształcenia inżynier metalurg, z zamiłowania - fotografik... Lesław Białousz zaprezentuje swoje prace na wystawie w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

| Kultura
Sport
Najlepsi szachiści nagrodzeni Pucharem Wyszkowa

Zakończył się I Cykliczny Turniej Szachowy o Puchar Wyszkowa, którego pomysłodawcą jest Akademi Umiejętności "Pan Hilary". 54 zawodników, w tym dwóch z zagranicy, przez osiem ostatnich miesięcy rozegrało osiem turniejów w pięciu kategoriach.

| Sport
Powiat
Weekend cudów, czyli wyszkowski finał Szlachetnej Paczki

8 i 9 grudnia to dni finałowe ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Podczas tegorocznego, osiemnastego już finału, pomoc otrzymało 39 rodzin z powiatu wyszkowskiego.

| Powiat
Rozrywka
Piękne i wyjątkowe święta i Nowy Rok tylko z GoDan – Strefa Uśmiechu!

Oczekiwanie na wizytę świętego Mikołaja, obdarowywanie prezentami, przystrajanie domu i świątecznego stołu - to z pewnością jedne z najprzyjemniejszych chwil przed każdymi świętami Bożego Narodzenia. Bogaty asortyment artykułów dekoracyjnych oraz upominkowych sklepu „GoDan – Strefa Uśmiechu” sprawi, że na dłużej zapamiętamy te wyjątkowe chwile. Z „GoDan” przygotujecie się też na szampańskie powita...

| Rozrywka
Sport
Bug nie traci czasu. Wyszkowianie pokonują w sparingu WKS Mystkówiec

Wyszkowscy piłkarze nie zamierzają odpuszczać i wykorzystują przychylność aury. W sparingu pokonali 6:0 WKS Mystkówiec. Wcześniej podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka wygrali z Wymakraczem Długosiodło.

| Sport

REKLAMA

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Poniedziałek
Grudzień 2018
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
imieniny:
Danieli, Bohdana, Julii

REKLAMA

Pracuj.pl