REKLAMA

AKTUALNOŚCI
MiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

AKTUALNOŚCI

Miasto
Dziś dyskusja na temat planu dla ul. Szpitalnej

Po raz czwarty do publicznego wglądu gmina Wyszków wyłożyła projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych działek m.in. przy ul. Szpitalnej, Komisji Edukacji Narodowej, 3 Maja, alei Róż, Zapole. W planach jest tam osiedle wielorodzinne. W czwartek, 27 czerwca, odbędzie się kolejna publiczna dyskusja na ten temat.

| Miasto
Miasto
Przez Polskę po zdrowie dla dzieci

Janusz Kobyłka z Lubartowa, pasjonat o wielkim sercu, po raz drugi ruszy w charytatywny rajd rowerowy po Polsce. Podczas wyprawy będzie zbierał fundusze dla podopiecznych Fundacji „Stella” im. Agaty Orłowskiej z Lubartowa, zajmującej się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci. Zeszłoroczny rajd rowerowy pana Janusza dla Bianki zakończył się dużym sukcesem, udało się uzbierać ponad 80 tys. zł. Na t...

| Miasto
Miasto
Boisko w parku. Droższe, ale będzie

Jest szansa, że w tym roku ukończone zostanie utwardzone boisko o nawierzchni żwirowej w wyszkowskim parku. Gmina musi jednak dołożyć do zadania.

| Miasto
Miasto
"Mocne uderzenie". Wyszkowska orkiestra realizuje międzynarodowy projekt muzyczny

Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Wyszkowa realizuje projekt polsko-ukraińskiej wymiany młodzieży. Dzięki pozyskanej dotacji z Narodowego Centrum Kultury część tegorocznych wakacji spędzi w BIeszczadach, gdzie razem z przyjaciółmi ze Wschodu będzie uczestniczyć w polsko-ukraińskich warsztatach młodzieżowych orkiestr dętych.

| Miasto
Miasto
Zmarł Jan Majewski

Nieoczekiwanie dla wszystkich, w nocy z wtorku na środę 26 czerwca, zmarł Jan Majewski. Nauczyciel wychowania fizycznego, trener, wychowawca młodzieży. Żegna go Zespół Szkół nr 1 i MZKS Bug Wyszków, gdzie szkolił młodzież w piłce nożnej.

| Miasto
Na Sygnale
Utrudnienia w Rybienku Starym. Ciężarówka stanęła w poprzek drogi

Przed kilkudziesięcioma minutami kierowca ciężarówki z naczepą prawdopodobnie próbował zawrócić na drodze powiatowej z Rybna do Wyszkowa. Manewr nie powiódł się - auto osunęlo się kabiną do rowu a naczepą utknęło w poprzek drogi.

| Na Sygnale
Kącik Prasowy
Wykończenie wnętrz - postaw na kamień

Kamień, materiał coraz częściej stosowany w wykończeniu wnętrz wygląda bardzo elegancko i naturalnie, zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy rustykalnym, jak i w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym.

| Kącik Prasowy
Powiat
O bezpieczeństwie w Brańszczyku. Debata społeczna

Zapraszamy mieszkańców gminy Brańszczyk do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 28 czerwca o godz. 14:00 do Urzędu Gminy Brańszczyk.

| Powiat
Miasto
Parkometry gotowe do pracy. Wyjaśniamy zasady płatnego parkowania w Centrum Wyszkowa

Parkingowa rewolucja w Centrum zbliża się wielkimi krokami. Miasto ustawiło już parkometry i zapowiedziło zmianę organizacji ruchu na ul. Ratuszowej. Zachęca też do korzystania z parkingów przy ul. Leśnej, skąd mają kursować autobusy do Warszawy i bezpłatna komunikacja miejska.

| Miasto

REKLAMA

POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Czwartek
Czerwiec 2019
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Cypriana, Emanueli, Władysława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org