REKLAMA

Artystyczne lato z "TOMITOFĄ "

Rozrywka

Codzienne spotkania z różnymi formami sztuki, szlifowanie głosu czy warsztatu aktorskiego, ale także mnóstwo świetnej zabawy - to gwarantuje podczas Letnich Warsztatów Artystycznych "Autorska Szkoła Artystyczna TOMITOFA". Jest to już trzecia edycja warsztatów w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Warsztaty odbywają się w Bibliotece Miejskiej codziennie od 25 do 29 czerwca. To tak naprawdę kilkugodzinne spotkania ze sztuką. Adresowane są do dzieci w wieku od 8 do 13 lat, które kochają sztukę i pragną spędzać czas wolny aktywnie i twórczo. W ramach spotkań dzieci codzienne uczestniczą w warsztatach teatralnych, tanecznych i wokalnych, mając przy tym mnóstwo świetnej zabawy. Pod kierunkiem aktora Piotra Kamińskeigo uczestnicy warsztatów szlifują swój warsztat aktorski, przygotowując krótkie przedstawienie. W tym roku będzie to "Czerwony Kapturek". W ramach zajęć wokalnych odbywają się ćwiczenia emisji głosu, dykcji oraz przygotowywane są piosenki pod kierunkiem Magdaleny Kamińskiej. Na zajęciach tanecznych uczestnicy ćwiczą nad choreografią pod kierunkiem Piotra Kamińskiego. Przy sprzyjającej pogodzie, warsztaty prowadzone są w plenerze. W otoczeniu parku miejskiego dzieci zgłębiały tajniki jogi, uczestniczyły w zajęciach rekreacyjnych i zabawach na placu zabaw. Na pamiątkę każdych letnich warsztatów powstaje videoclip - tak będzie i tym razem. 

***

ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej to miejsce spotkań wspaniałych, radosnych dzieci i młodzieży, pragnących poznawać świat poprzez twórcze działania artystyczne.

Celem i misją ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej jest zapewnienie najwyższych standardów edukacji artystycznej dla dzieci od 3 lat oraz młodzieży.

To miejsce, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzić czas w przyjaznej atmosferze, pod okiem artystów scen polskich i zagranicznych.

To miejsce spotkań z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy wprowadzą Wasze dzieci w tajniki sztuki.

ASA TOMITOFA Magdaleny Kamińskiej przygotowuje dzieci i młodzież do dalszego kształcenia w państwowych szkołach artystycznych, udziału w konkursach oraz talent show.

TOMITOFA to również wspaniałe muzyczne, edukacyjne gry i zabawki, wykonane z przyjaznych środowisku, ekologicznych materiałów.

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówASA "Tomitofa"Letnie Warsztaty ArtystycznePiotr KamińskiMagdalena KamińskaAutorska Szkoła Artystyczna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA

Pracuj.pl