Rhinos bez awansu. Koniec sezonu wyszkowskich futbolistów

Rhinos Wyszków ulegli w Warszawie zespołowi Sharks i nie awansowali do fazy play-off. Choć do awansu brakowało niewiele, lepsi okazali się gracze ze stolicy.

Z pozytywnym nastawieniem do Warszawy ruszyli gracze Rhinos Wyszków. Byli przekonani, że uda im się wygrać z Warsaw Sharks i awansują do rundy dzikich kart. Wyszkowianie zaczęli dobrze i zdobyli punkty za sprawą Christophera Jones’a, który zakończył akcję przyłożeniem. Jeden punkt dołożył celnym kopnięciem Michał Berbeć. W pierwszej części spotkania Rhinos grali bardzo uważanie w defensywie, w której rządził Kamil Wykowski, a to pozwoliło rowzijać się w ofensywie jego kolegom. Touchdown zaliczył Bartosz Szymański. Jednak tak szybko jak wyszkowianie zbudowali swoją przewage, tak ją stracili. Po chwili na tablicy widniał wynik 14:14. Taki obrót spraw nie był korzystny dla Rhinos. Wyszkowianie nie odpuszczali i popisali się kolejny touch downem autorstwa Szymona Berbecia. Gracze ze stolicy nie kalkulowali jednak i postawili wszystko na jedną kartę. Punktowe akcje dały im prowadzenie do przerwy 21:20, jednak taki rezultat urządzał Rhinos, ponieważ wtedy awans do kolejnej rundy uzyskałby wyszkowskie "Nosorożce".

Po przerwie gracze Rhinos nastawili się głównie na obronę wyniku, co wykorzystywali goście. Widniejący na tablicy wynik 27:20 oznaczał, że to Warsaw Sharks będą grali dalej. Przy rezultacie 33:20 dla Sharks przebudzili się gracze Rhinos. Dzięki swojemu najlepszemu zawodnikowki, Cristopherowi Jonesowi, udało się zniwelować stratę i było 33:26 dla Sharks. Wyszkowianie mieli okazję jeszcze na zdobycie kolejnych oczek, co dałoby im awans. Ta sztuka Rhinosom się nie udała i tym samym w smutnych nastrojach musieli zakończyć spotkanie w stolicy. Rhinos Wyszków meczem z Warsaw Sharks zakończyli sezon, plasując się na siódmym miejscu w Lidze Futbolu Amerykańskiego.