Hat-trick Kowalczyka zapewnia zwycięstwo. Bug zrobił pierwszy krok do utrzymania w IV lidze

Piłkarze Bugu Wyszków wygrali pierwszy mecz barażowy z LKS Promna. Trzema bramkami dla Bugu w tym spotkaniu popisał się Łukasz Kowalczyk.

Przypomnijmy, że Bug Wyszków otrzymał szansę gry o utrzymanie w IV lidze, dzięki nieprzyznaniu licencji na grę w III lidze Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Skorzystała z tego Legia II Warszawa i Bug Wyszków. W sobotę od mocnego uderzenia zaczęłi goście. Już w szóstej minucie LKS prowadził 2:0, gola kontaktowego w 34 minucie gola kontaktowego zdobył Łukasz Kowalczyk. W drugiej połowie popularny ,, Kowal" dorzucił jeszcze dwa trafienia i zapewnił zwycięstwo Bugowi Wyszków. Warto pochwalić też piłkarzy z Wyszkowa za grę, ponieważ w drugiej połowie grali w dziesiątkę od 60 minuty. Tym samym podopieczni Łukasza Stasiuka potrzebują jeszcze dobrego rezultatu w środę. Wtedy odbędzie się rewanżowe spotkanie. Wygrany z tego dwumeczu zostanie w IV lidze.

Bug Wyszków-LKS Promna 3:2 ( 1:2)

Bramki dla Bugu: Łukasz Kowalczyk-trzy