REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Piknik Drukarza po raz trzynasty w Wyszkowie!

Rozrywka

Od dwudziestu lat istnieje firma Quad/Graphics, która od trzynastu lat prowadzi działalność w Wyszkowie. Swój jubileusz firma uczciła podczas dorocznego Pikniku Drukarza 150-kilogramowym tortem i huczną imprezą na prawie 3 tysiące osób. Na pikniku tradycyjnie bawili się pracownicy z rodzicami i goście drukarni.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wspaniała atmosfera rodzinnej zabawy, bo Quad/Graphics jest już z pewnością ogromną wyszkowską rodziną, towarzyszy dorocznemu Świętu Drukarza, które firma hucznie celebruje. W tym roku okazja do świętowania byla wyjątkowa - to dwudziesty rok istnienia firmy. Poza atrakcjami, które stale goszczą na piknikach u drukarzy, był zatem także ogromny urodzinowy tort, a dokładnie dwa torty, do przetransportowania których użyto palet i wózka widłowego. 150 kg pyszności rozczęstowano wśród uczestników pikniku, a tort serwował osobiście dyrektor Tomasz Kędziora.

Wspomniane już atrakcje to smaczny poczęstunek i mnóstwo uciech dla dzieci. Pyszny żurek, dania grillowe serwował Gościniec pod Jesionem. Dzieciaki zajadały się hot-dogami, watą cukrową i popcornem. Dorośli chętnie chłodzili się w ten upalny dzień zimnym napojem z pianką. Na dzieci czekały dmuchane zamki, zabawki pneumatyczne, kule wodne. rowerki wodne, boisko do piłki nożnej i animatorzy. Dla maluszków stworzono specjalną strefę zabaw. Animatorki z Pracowni MADU czarowały piękne malunki na buziach zadowolonych dzieci. Najmłodsi chętnie puszczali ogromne bańki mydlane i wykonywali eksperymenty. Ze sceny płynęła muzyka, a gdy słońce nieco odpuściło, pracownicy Quad/ Graphics z ochotą ruszyli do tańca. Podczas pikniku wręczono także nagrody zwycięzom zawodów sportowych, które co roku towarzyszą Świętu Drukarza. Był to Turniej Piłkarski „QG Cup 2018” oraz zawody wędkarskie „Wędkarskie Talenty QG”, rozgrywane na łowisku „Jegiel” koło Długosiodła. Pracownicy rywalizowali w kategoriach „Profesjonaliści” i „Amatorzy”. Zawodom, które są imprezą sportowo-rekreacyjną dla pracowników i ich rodzin, towarzyszyły atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. szkoła wędkowania przeprowadzona przez personel łowiska oraz zabawy dla dzieci związane z wodą i wędkowaniem. Puchary odebrali także pracownicy Quad/Graphics, którzy reprezentowali firmę podczas biegu ulicznego "Wyszkowska Dycha Nocą". 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Quad GraphicsWyszkówpiknik drukarzapiknikdrukarnia

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Środa
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Cypriana, Justyny, Ä?ucji

REKLAMA

Pracuj.pl