REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w "Akademii Przedszkolaka"

Rozrywka

9 czerwca Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" zaprosiło swoich podopiecznych oraz ich rodziny na integracyjny piknik w Gulczewie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dla przedszkolaków z okazji ich święta przygotowane było wspaniałe przedstawienie pt. "Przegląd bajek". Cudowna scenografia i bardzo efektowne kostiumy zrobiły wrażenie na najmłodszych. Spektakl rozpoczął się piosenką pt. "Witajcie w naszej bajce", którą przedszkolaki z grupy "Liski" i Jeżyki" zaśpiewały wspólnie. Wspaniale swoje role odegrali rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami. Narratorem była Sylwia Kumek, rolę "Małgosi" zagrała Magdalena Adler, a "Jasia" - Adam Bugiel. W postać "Baby Jagi" wcieliła się Katarzyna Romanowicz, rola "Wróżki" przypadała Paulinie Prus, a rolę "Kopciuszka" odegrała Anna Kurowska. "Królewną Śnieżką" była Ilona Jaworska, "Czerwonym Kapturkiej" - Arleta Sobolewska, "Wilka" zagrał Sebastian Geski, natomiast w rolę Krasnalów wcielili się Kacper Kurowski, Kuba Kurowski, Tobiasz Kurowski, Karol Kurowski i Olek Bugiel.

Na najmłodszych czekały tego dnia również inne atrakcje - zabawy na dmuchańcach, gdzie można było zjeżdzać, skakać i szaleć w dmuchanym domku. Przeprowadzono zawody sportowe, w których najmłodsi mieli do pokonania tor z przeszkodami. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy za udział. Dużą atrakcją była masa do robienia balonów i puszczanie baniek mydlanych. Można też było zasmakować waty cukrowej i popcornu, a także kiełbasek z grilla. Na przebiegiem pikniku czuwała Anna Kurowska, dyrektor "Akademii Przedszkolaka".

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówGulczewoPrzedszkole "Akademia Przedszkolaka"Dzień Dzieckapiknik rodzinny

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl