REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

JK Sport podsumowało kolejny rok pracy. Fantastyczny pokaz gimnastyczno-akrobatyczny

Sport

Ponad dwieście dziewczynek wystąpiło w pokazie grup gimnastyczno-akrobatycznych, podsumowującym roczny cykl zajęć prowadzonych w Wyszkowie przez Stowarzyszenie JK Sport. 9 czerwca zaprezentowały one swoje sportowe umiejętności rodzinom i przyjaciołom.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Był to już piąty pokaz grup JK Sport. Stowarzyszenie rozwija się bardzo dynamicznie i z roku na rok coraz większa liczba dziewczynek chce pod kierunkiem Karoliny i Jakuba Szczerbów doskonalić swoje umiejętności. Postępy widać gołym okiem. Układy poszczególnych grup obfitowały w gimnastyczne i akrobatyczne figury. Dziewczęta wykonywały gwiazdy, salta, szpagaty, sznurki, mostki, przewroty, stania na rękach i podnoszenia. Pokaz był połączeniem tańca, gimnastyki, akrobatyki. W układach dziewczęta wystąpiły z profesjonalnymi przyrządami gimnastycznymi, jak wstążki, hula hop. Na zajęcia uczęszczają już trzylatki i one także zaprezentowały się w sobotnie popołudnie w hali WOSiR, zbierając ogromne brawa. Prawdziwy popis umiejętności akrobatycznych dały najstarsze grupy. 

- Nasze dziewczęta mają od 3 do kilkunastu lat, a zatem możecie państwo zobaczyć, jak dzieci i ich umiejętności mogą się rozwijać podczas naszych zajęć - mówiła trener Karolina Szczerba.

Podczas zajęć JK Sport dziewczęta uczą się pięknej postawy, gracji i harmonii ruchu. Poprawiają swoją gibkość i rozciągnięcie oraz spełniają marzenia o występach na scenie. Zajęcia są otwarte także dla chłopców, którzy dzięki nim poprawią swoją siłę, wytrzymałość i gibkość, nauczą się dyscypliny i pracy zespołowej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w Szkole Podstawowej nr 5, z podziałem na grupy wiekowe. Każdy kolejny rok pracy artystycznej kończy się wielkim pokazem dla rodziców. Tegoroczny został przyjęty bardzo gorąco. W podziękowaniu za konsekwencję, wytrwałość w treningach oraz zaangażowanie i postępy dziewczęta otrzymały od trenerów medale i upominki. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


JK SportgimnastykaakrobatykaWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl