REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Teatr w "Bajce". Rodzice zagrali dla dzieci spektakl na motywach polskich legend

Rozrywka

Najbardziej znane polskie legendy zinterpretowali i zinscenizowali rodzice dzieci z Przedszkola nr 9 "Bajka". 8 czerwca wystawili dla przedszkolaków wspaniały spektakl, który był prezentem z okazji niedawnego Dnia Dziecka.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Legenda o smoku wawelskim, o toruńskich piernikach, o Warsie i Sawie, o Juracie - królowej Bałtyku - to te klasyki "wzięli na warsztat" rodzice z Klubu Opstymistycznego i Kreatywnego Rodzica, działającego przy Przedszkolu nr 9 w Wyszkowie. Przygotowali wspaniałe kostiumy oraz elementy scenogarfii. Włożyli dużo trudu w opanowanie swoich ról - każdy po kilka. Efekt przedszkolaki mogły zobaczyć 8 czerwca. Przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte i podobało się dzieciakom. Zaangażowanie rodziców zostało docenione gromkimi oklaskami.

W spektaklu wystąpiły: Karolina Mikołajczyk, Agnieszka Oniśk, Julita Michalska, Joanna Antoniak, Paulina Kędra, Katarzyna Szumowska, Izabela Sobczak, Marzena Jaszewska, Karolina Szulkowska, Kinga Jadacka, Iza Kopka, Jolanta Mikołajczyk – Zaborska, Sylwia Kaźmierczak, Milena Zacharska, Edyta Kwiatkowska, Edyta Tryc.
 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


przedszkole nr 9 Bajka w WyszkowieWyszkówlegendy polskierodzicedzieciprzedstawienie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl