REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Najlepsi z powiatu w lekkiej atletyce

Sport

8 czerwca na stadionie WOSiR rozegrano Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce. Najlepsi w rywalizacji okazali się uczniowie Zespołu Szkół nr 3, I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Igrzyska zorganizowane były już po raz dziesiąty. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął starosta powiatu wyszkowskiego Bogdan Pągowski. Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z czterech wyszkowskich szkół - ZS nr 3, ZS nr 1, CEZiU "Kopernik" i I LO. Zawodnicy do pokonania mieli dystanse 100 metrów, 200 metrów, 400 metrów, 800 metrów i 1000 metrów, skos w dal, rzut kulą 6 kg - chłopcy i 4 kg - dziewczęta. Otwarcia zawodów dokonała Maria Gajewska - dyrektor Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu w Wyszkowie. Zawody poprowadził Andrzej Rębowski, który przedstawił rys zawodów lekkoatletycznych. Sędziami byli nauczyciele ze szkół biorących udział w zawodach m.in. Jan Majewski, Artur Dudek, Eliza Targońska, Monika Wultańska, Marzena Strzemięczna, Katarzyna Grabska, Michał Czajka, Małgorzata Szwed, Mateusz Gąsiewski, Sylwester Śniadała, Artur Rębowski. 

W klasyfikacji dziewcząt najlepsze w zawodach lekkoatletycznych okazały się uczennice Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie ex aequo z I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie. Miejsce trzecie przypadło uczennicom Zespołu Szkół nr 1 w Wyszkowie, miejsce czwarte zdobyły uczennice z CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie. 

W klasyfikacji chłopców najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Wyszkowie, miejsce drugie zdobyli uczniowie z I LO im. C.K. Norwida, a trzecie przypadło uczniom Zespołu Szkół nr 3, miejsce czwarte zdobyli uczniowie CEZiU "Kopernik" w Wyszkowie.

Uczestnikom wręczono dyplomy i medale, laureaci otrzymali puchary. 

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówlekkoatletykaWOSiRBogdan PągowskiPowiatowe Zawody LekkoatletyczneMaria GajewskaPowiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl