REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bajkowy Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 9

Rozrywka

8 czerwca w Przedszkolu nr 9 "Bajka" w Wyszkowie upłynął na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Udział w nim wzięły wszystkie grupy przedszkolaków - Jagódki, Kotki, Biedronki, Misie, Żabki, Smerfy i Tygryski.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Witajcie w naszej bajce, w tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego, w naszym Przedszkolu obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości i z tego względu, przedszkolaki zaprezentują tańce patriotyczne - mówiła na powitanie dyrektor Ewa Karpińska.

Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. ścianka wspinaczkowa, basen z piłkami, malowanie buziek. Największą frajdę dały dmuchane zjeżdżalnie. Można było również puszczać bańki mydlane i korzystać z placyku zabaw. Zabawie najmłodszych towarzyszyła "żywa maskotka" Tygryska, bohatera "Przygód Kubusia Puchatka". Przygotowano także zawody sportowe m.in. bieg na 100 metrów dla niepodległej. Wszystkie grupy wystawiły przedstawienie pt. "Legendy polskie". Przedszkolaki przygotowały również niespodziankę dla rodziców - zaprezentowały tańce ludowe i patriotyczne. Występy rozpoczęła najmłodzsza grupa "Jagódki" , która w przepięknych strojach zatańczyła taniec "Grozik", pod kierunkiem Małgorzaty Szumowskiej i Małgorzaty Ickiewicz. Grupa "Kotki" wykonała wspaniałego Krakowiaka, pod kierunkiem Teresy Kowalskiej i Magdaleny Hovhannisyan, grupa "Biedronki" zatańczyła Polkę Lubelską, pod kierunkiem Agnieszki Sienkiewicz i Ewy Karpińskiej. Grupa "Misie" zaprezentowała wspaniałą choreografię do pieśni pt. "Rozkwitły pąki białych róż", pod kierunkiem Ewy Kondeja i Grażyny Łuczyńskiej, a grupa "Żabki" zaprezentowała układ taneczny do piosenki pt. "Serce w plecaku", pod kierunkiem Ilony Kolosek i Małgorzaty Kozak. "Smerfy" we wspaniałych strojach przygotowanych na tę okazję, zatańczyły "Kujawiaka", pod kierunkiem Małgorzaty Sulewskiej i Elżbiety Świneckiej. Na zakończenie wystąpiła grupa "Tygryski", która zaprezentowała dostojnego poloneza (pod kierunkiem Elżbiety Michalskiej i Ewy Winniewskiej). Przedszkolaki zrobiły ogromne wrażenie na rodzicach i opiekunach, zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Przygotowano dla nich również słodki poczęstunek i kiełbaski z grilla. Piknik poprowadziły nauczycielki Małgorzata Sulewska i Małgorzata Ickiewicz.

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówPrzedszkole nr 9 Bajka w Wyszkowiepiknik rodzinnyDzień Dzieckaprzedszkolaki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl