REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Fotogeniczne Mole Książkowe

Kultura

Tegoroczna VIII Parada Moli Książkowych, organizowana przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Wyszkowie, zgromadziła ponad 1000 uczestników – przedszkolaków i uczniów ze szkół podstawowych z powiatu wyszkowskiego. Jednym z elementów wydarzenia był konkurs pt. ”Fotogeniczne Mole Książkowe”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Jego celem było rozpowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz uświadomienie im , że czytanie jest przyjemną formą spędzania czasu a książka może nam towarzyszyć w każdym miejscu. Do konkursu zgłoszono 11 fotografii, z których komisja wyłoniła zwycięzcę – uczniów Polsko - Angielskiej Szkoły „Akademia Ucznia”. Nad wykonaniem fotografii czuwały  Magdalena Marsicka , Olga Zawistowska i Paulina Szczepanik. 6 czerwca pracownicy Działu dla Dzieci i Młodzieży odwiedzili laureatów i wręczyli im nagrody książkowe. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na stronie internetowej i funpage’u Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Zapraszamy również do obejrzenia wystawy prac w budynku biblioteki.

                                                                                                                                 Pracownicy Działu dla Dzieci i Młodzieży

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówBiblioteka Miejska w Wyszkowiemole książkowekonkursParada Moli KsiążkowychPolsko - Angielska Szkoła "Akademia Ucznia"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl