REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Chórzyści z Leszczydołu-Nowin na VI Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona w Pułtusku

Kultura

Uczniowie klasy III: Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Leszczydole-Nowinach pojawią się na tegorocznym VI Pułtuskim Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona. Dzieci wystąpią na pułtuskiej scenie 23 czerwca.

REKLAMA

Uczniów z Leszczydołu-Nowin można będzie podziwiać podczas zaplanowanego na godz. 17.30 koncertu laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek K. Klenczona i Czerwonych Gitar. Chórzyści wystąpią z piosenką „Ciągle pada”, wykonaniem której skradły serca jurorów i zajęły pierwsze miejsce w kategorii klas I-III oraz zdobyły nagrodę Grand Prix w konkursie pod hasłem „W sześciu strunach zaklęta muzyka” - 25 maja w Pułtusku. Występ na VI Pułtuskim Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona jest drugą, oprócz markowej gitary klasycznej, nagrodą za zdobycie najwyższego miejsca na podium. 

To kolejny ogromny sukces tych przeuroczych dziesięciolatków, którzy pokochali scenę - z wzajemnością. Przypomnijmy, dzieci zdobyły już tytułu SUPERTALENT Wyszkowa 2018 w kategorii Chóry i zespoły wokalne, tytuł SUPERTALENT Publiczności 2018 oraz stawały na podium w wielu gminnych konkursach wokalnych. Wszystkie sukcesy są zasługą wychowawcy klasy, Jolanty Piątkowskiej, która w najdrobniejszym szczególe przygotowywała dzieci do każdego występu. Dzieciakom życzymy dalszych sukcesów, a miłośników piosenek Czerwonych Gitar i Młodych Talentów zapraszamy 23 czerwca na Festiwal do Pułtuska. 

Opr. (ecz)/ fot. pułtuskiobserwator.pl

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Leszczydół-NowinyFestiwal w PułtuskuPułtuskKrzysztof Klenczon

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Michaliny, Michała, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl