REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Supermamy - w domu i na służbie

Miasto

Z wyszkowiankami, które łączą macierzyństwo z trudną służbą w jednostkach mundurowych, spotkał się z okazji Dnia Matki burmistrz Grzegorz Nowosielski. To już kilkuletnia tradycja w gminie Wyszków.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do tej pory władze miejskie spotykały się m.in. z mamami z rodzin wielodzietnych, mamami dzieci niepełnosprawnych i mamami niepełnosprawnymi, mamami aktywnymi spolecznie i wychowującymi aktywnych wolontariuszy. Za każdym razem są to spotkania wyjątkowe z wyjątkowymi osobami - przedstawicielkami danego środowiska. 

- Macierzyństwo to trudna i odpowiedzialna rola, a łączenie go z pracą tak odpowiedzialną - to wielka sztuka. Jesteśmy dumni, że mamy takie mamy w naszym mieście - mówił burmistrz.

Grzegorz Nowosielski przygotował dla zaproszonych mam kwiaty, słodkie upominki i dyplomy w podziękowaniu za "wyjątkową postawę rodzicielską. Za mądrość, którą każdego dnia przekazuje Pani swoim dzieciom. Za miłość, poświęcenie, tolerancję i wychowanie młodego pokolenia w duchu najpiękniejszych i najważniejszych wartości". Otrzymały je: mamy - policjantki, czyli Małgorzata Czerwińska, Marta Gierlicka, Iwona Krajewska, Natalia Samsel, Marzena Reniewicz; mamy pracujące w Straży Pożarnej - Bożena Perzyna i Dominika Czuper; Kamila Wojtulska ze Straży Granicznej; mamy - strażniczki miejskie, czyli  Beata Wasilewska i Hanna Stasiak oraz mama w wojskowym mundurze - Agnieszka Krystman z Wojskowej Komendy Uzupełnień. Przy kawie panie mogly podzielić się swoimi refleksjami z tego, jak udaje im się na co dzień godzić obowiązki rodzinne i zawodowe.  

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


ośrodek pomocy społecznej w Wyszkowiedzień matkiWyszkówGrzegorz Nowosielskiburmistrz Wyszkowa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Czwartek
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Hanny, Klementyny, Łukasza

REKLAMA

Pracuj.pl