REKLAMA

Utrudnienia i objazdy. Nowa organizacja ruchu na moście

Miasto

Od poniedziałku, 14 maja, nie wjedziemy mostem drogowym do Wyszkowa. Wjazd do miasta możliwy będzie jedynie mostem północnym. Utrudnienia kierowcy napotkają także na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego z Dworcową, które 7 maja częściowo wyłączono z ruchu.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przez najbliższe miesiące poruszanie się samochodem po mieście oraz wjazd do Wyszkowa będą utrudnione z powodu trwających dużych inwestycji drogowych. Z pewnością uciążliwa będzie nowa organizacja ruchu na wyszkowskim moście, która wchodzi w życie 14 maja. Ruch na moście będzie jednostronny. Z miasta wyjedziemy, ale już wjazd mostem do Wyszkowa od strony Warszawy czy Łochowa nie będzie możliwy. Potrwa to do końca sierpnia, czyli do czasu zbudowania kładki dla pieszych wzdłuż mostu. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność i przestrzegać znaków oraz tablic informacyjnych, które pojawią się już na obwodnicy Wyszkowa. Chcąc wjechać do Wyszkowa, należy wybrać most północny i zjazd do miasta na węźle Wyszków Północ - w okolicach Turzyna. 

Utrudnienia trwaja także na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego z Dworcową, gdzie przebudowywana jest infrastruktura podziemna oraz budowane jest rondo. Prace prowadzone są także na odcinku ulicy Sowińskiego od Dworcowej do Sienkiewicza, gdzie powstaną nowe chodniki, droga dla rowerów. Sama Sienkiewicza jest nadal wyłączona z ruchu z uwagi na trwającą budowę obwodnicy śródmiejskiej. Przypomnijmy, że ruch zamknięty jest także na ul. Matejki, gdzie trwa budowa obwodnicy śródmiejskiej Wyszkowa.

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Wyszkówinwestycje Wyszkówul. Sowińskiego w Wyszkowiemostkładkadrogaobjazdykorki

Komentarze

Edwarda
Bardzo gratulujemy braku jakiegokolwiek myślenia Panu Burmistrzowi@!!! Wracając do domu z pracy mam korek dziś na wjeździe północnym ok 2km na s8 i od wyjazdu w Turzynie wszystko stoi czyli do Wyszkowa ok 7 km. Zapraszamy Pana Nowosielskiego na taka przejażdżkę i powrót do domu a jeszcze trzeba odebrać dziecko z przedszkola do 17.00 !!!! Dlaczego prace na moście nie są wykonywane po zakończeniu prac budowy obwodnicy Wyszkowa czyli ulicy Mazowieckiej i Matejki??? Może wtedy odbiór natłoku samochodów i ludzi wracających z pracy do tego przekletego miasta byłby lepszy??? Może czasami jednak warto po prostu pomyśleć jak bardzo można utrudnić życie mieszkańcom zyskując chodniczek odrobinę szerszy na moście??? Woła to wszystko o jakąś pomstę!!!!!!
Sgt.Pepper
Mam nadzieję, że mieszkańcy podczas wyborów będą pamiętali o paraliżu jaki nam zafundował burmistrz i jego wesoła drużyna.
mksbugw
zorganizujmy się i zróbmy protest! ten brak planowania osiągnął już apogeum. gdzie jest opozycja?
M.
Jestem za żeby zorganizować protest. Przecież to jest chore żeby robić wszystko na raz. Ludzie zróbmy coś!!!!

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Ireny, Irminy, Stanisława

REKLAMA

Pracuj.pl