REKLAMA

Aneta Puchalska w "Jaka to melodia". Wyszkowianka zalicza finał za finałem

Rozrywka

Nie był to pierwszy ani zapewne ostatni start Anety Puchalskiej w telewizyjnym programie "Jaka to melodia". Tym razem wyszkowianka wygrała jednej z finałowych odcinków i prawdopodobnie 6 maja powalczy o finał miesiąca.

Galeria zdjęć


REKLAMA

O Pani Anecie i jej przygodzie z telewizyjnym show po raz pierwszy pisaliśmy w marcu ubiegłego roku. Wygrała wówczas 1000 zł i pamiątkową złotą nutkę. Dokładnie jednej nutki zabrakło jej, by walczyć w finale o główną nagrodę. Do programu pani Aneta powróciła przed kilkoma dniami. Grała w odcinkach emitowanych 16, 17 i 18 kwietnia. W każdy dotarła do finału a 17 kwietnia okazała się najlepsza. Ogółem był to już jej czwarty występ w programie, którego gospodarzem jest Robert Janowski. Ale na tym też nie koniec. Aneta Puchalska ma ogromne szanse na finał miesiąca. Jeśli nic się nie zmieni, a jej pozycja w programie jest obecnie bardzo mocna, 6 maja o godz. 18.40 będziemy mogli jej kibicować przed telewizorami w finałowym odcinku miesiąca.

- Do odcinka finałowego pozostało jeszcze tyle odcinków, że wszystko może się pozmieniać, ale to już trzeba śledzić zwykłe odcinki, żeby się przekonać, kto będzie w finale - mówi pani Aneta.

Do tej pory, podczas trzech odcinków w kwietniu, pani Aneta wygrała 19 tys. 290 zł. Pieniądze chciałaby przeznaczyć na spełnienie swojego marzenia. Pani Aneta jest wielbicielką języków obcych, szczególnie angielskiego, którego uczy małe dzieci, także jako wolontariuszka.

- Zawsze marzyłam o wyjeździe do Anglii, poznaniu tego kraju. Mam nadzieję, że to marzenie się spełni - mówi pani Aneta.

Przygotowania do programu idą jej bardzo łatwo...

- Codziennie słucham muzyki - słucham radia i oglądam różne programy muzyczne. Tak większość melodii wchodzi do głowy i zostaje - mówi.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w odcinku finałowym. Przypominamy: 6 maja o godz. 18.40 w TVP.

 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Jaka to melodiatelewizjaRobert JanowskiWyszkówwyszkowianka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Ireny, Irminy, Stanisława

REKLAMA

Pracuj.pl