REKLAMA

Matematyczny spacer ścieżkami przyrody

Nauka

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie wzięli udział w konkursie matematyczno-przyrodniczym pt. „Matematyczny spacer ścieżkami przyrody”, organizowanym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ostrołęce. Zajęli w nim pierwsze miejsce.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Do zmagań konkursowych przystąpiło 5 drużyn ze szkół specjalnych w Pułtusku, Ostrołęce, Ostrowi Maz. i Długoborzu. Konkurs dotyczył przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i składał się z trzech etapów: część pierwsza - pytania do obejrzanego filmu nt. budowy i pracy serca, cz. druga-praktyczne działanie, czyli resuscytacja krążeniowo oddechowa na fantomie oraz część trzecia, czyli pytania teoretyczne, głównie zadania z matematyki. Uczniowie SOS-W w Wyszkowie: Wiktoria Szulkowska, Dominika Kaczmarczyk, Stanisław Turowski oraz Patryk Zych znakomicie poradzili sobie z teorią i zaprezentowali swoje umiejętności w praktyce, zdobywając pierwsze miejsce. Rozradowani uczniowie oraz dumne z ich osiągnięć nauczycielki - Ewa Kazimierczyk i Maria Piekart - uczcili zwycięstwo lodami w Goworowie.  Uczniom gratulujemy!

Beata Glinka

                                                                                                           

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówOśrodek Szkolno - Wychowawczy w Wyszkowiekonkurs matematyczno - przyrodniczy"matematyczny spacer ścieżkami przyrody"konkurs

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Wtorek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Ireny, Irminy, Stanisława

REKLAMA

Pracuj.pl