Rezerwy nie przestraszyły się Błyskawicy

W odmiennych nastrojach od piłkarzy pierwszej drużyny jest ekipa rezerw Bugu Wyszków. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka wygrali na wyjeździe 4:0 z Błyskawicą Warszawa.

Choć jesienią piłkarze rezerw Bugu Wyszków spisywali się bardzo słabo, teraz ich forma poszybowała do góry. W ostatniej kolejce ligi okręgowej zawodnicy Arkadiusza Mielczarczyka udali się do Warszawy, gdzie zmierzyli się ze stołeczną Błyskawicą. Wynik spotkania otworzył Tomasz Cichocki. Do przerwy wynik meczu nie zmienił się, W drugich 45 minutach, wyszkowianie mieli większy apetyt na strzelanie goli. Po przerwie do bramki Błyskawicy trafiali Jacek Markowski,Bartosz Samsel i Marcin Rosiński. Mimo trzech punktów Bug nadal jest ostatni w ligowej tabeli, ale zniwelował startę do rywali i już w następnej kolejce będzie miał szansę odbić się od dna. Wtedy to podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka podejmą rezerwy Mazura Karczew.

Błyskawica Warszawa- Bug II Wyszków 0:4 ( 0:1)