Bug nie dał rady Wiśle. Wyszkowianie rozgromieni w Płocku

Bez szans w starciu z rezerwami Wisły Płock byli w niedzielę piłkarze Bugu Wyszków. Wisła wygrała wysoko 5:0, a widmo spadku z IV ligi coraz bardziej zagląda w oczy zespołowi Bugu.

15 kwietnia wyszkowscy piłkarze udali się do Płocka na mecz z rezerwami ekstraklasowej Wisły. Po tygodniowej przymusowej pauzie, choć nie w roli faworyta, wyszkowianie chcieli namieszać. Niestety ich planu nie udało się zrealizować. Wisła zaczęła od mocnego uderzenia. Po 10 minutach było 2:0 dla gospodarzy. Do przerwy płocczanie zdobyli jeszcze dwie bramki. Jedną z nich zanotował obrońca Bugu Robert Nogaj, który skierował niefortunnie piłkę do bramki swojego zespołu. W drugiej połowie gracze Wisły dołożyli jeszcze trzy bramki i mecz zakończył się rezultatem 5:0 na korzyść Wisły. Niestety, oprócz trzech punktów za walkower z Błękitnymi Raciąż, wyszkowianie nadal pozostają w kryzysowej sytuacji. W sobotę, 21 kwietnia, zmierzą się z Ożarowianką Ozarów Mazowiecki na własnym boisku.

Wisła II Płock:  93. Bartłomiej Gradecki - 6. Piotr Majchrzak, 97. Rafał Sobczak, 99. Bartłomiej Błachnio, 17. Marcin Mielczarski (56, 24. Emil Szostak) - 16. Krystian Ogrodowski (59, 25. Sebastian Krajewski), 3. Radosław Gałązka (70, 21. Mateusz Tomaszewski) - 15. Fabian Hiszpański (64, 18. Bartłomiej Ziemak, 4. Jakub Perlak (70, 5. Filip Januszczak), 11. Kamil Nowicki - 20. Błażej Tomaszewski (52, 2. Olaf Bieńkowski).

Bug Wyszków: 1. Jakub Rutkowski (68, 12. Nikodem Laskowski) - 3. Edgar Lech (52, 2. Jakub Kopacz) , 4. Bartosz Wolniewicz, 5. Szymon Andrzejewski (46, 16. Nico Wouters), 9. Łukasz Kowalczyk (83, 13. Dominik Penkul), 10. Jakub Rejnuś, 11. Łukasz Łada, 14. Daniel Modzelan (59, 6. Łukasz Szymański), 15. Karol Rosa, 17. Patryk Śleszyński (59, 8. Artur Zabłocki), 20. Robert Nogaj.

Wisła II Płock - Bug Wyszków 7:0 (4:0)

1:0 - Bartłomiej Błachnio 7'

2:0 - Krystian Ogrodowski 10'

3:0 - Robert Nogaj (samobójcza) 23'

4:0 - Fabian Hiszpański 36'

5:0 - Fabian Hiszpański 50'