REKLAMA

Wyszkowska "FARSA" nagrodzona na Festiwalu Małych Form Teatralnych

Kultura

Deszcz nagród spłynął na wyszkowski Teatr Farsa podczas EFFKA - Festiwalu Małych Form Teatralnych. Już 22 kwietnia nagrodzony spektakl "Prawda w tłumie" będziemy mogli zobaczyć w Wyszkowie, podczas szóstych urodzin Farsy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Kolejny sukces w historii wyszkowskiego teatru nadszedł w miniony weekend. Farsa zajęła zaszczytne drugie miejsce podczas Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFKA. Grupa otrzymała także nagrodę za scenariusz autorski do spektaklu "Prawda w tłumie". Specjalnym wyróżnieniem został też doceniony Jonasz Kosowski za rolę Johna w tym spektaklu. 

- Zmotywowani do dalszej pracy, przystępujemy do przygotowania kolejnego, najważniejszego dla nas w ciągu całego roku artystycznego wydarzenia - 6. rocznicy powstania Teatru Farsa. Już za tydzień, podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję obejrzeć doceniony i nagrodzony spektakl - nie może Was więc zabraknąć - zachęcają aktorzy Farsy. - Wyszkowski Teatr Farsa ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na wyjątkowe obchody 6. rocznicy swojego powstania. Przez tyle lat działalności dużo się zmieniło, ale idea grupy pozostała ta sama - edukacja przez sztukę i dla sztuki. Rozwój młodych ludzi w sferze artystycznej i społecznej, a także współpraca w grupie rówieśniczej - to nasze cele i sposoby działania. Przygotowaliśmy już kilka, być może kilkanaście własnych spektakli, zaczynając od pomysłu na scenariusz i kończąc na wzruszających premierach. Jesteśmy amatorami - kochamy to, co robimy i nie mamy doświadczenia innego, niż te, które sami sobie wypracowujemy. Chcesz poznać Teatr Farsa? Przyjdź i zobacz efekty naszej pracy! Już nas znasz? Zapraszamy! Koniecznie musisz być z nami po raz kolejny. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Zabierz rodzinę, znajomych, przyjaciół i poświęć chwilę na spotkanie ze sztuką, której mamy zaszczyt być autorami. 

Wejściówki na spektakl "Prawda w tłumie", który zostanie wystawiony 22 kwietnia o godz. 17.00, można odebrać w kasie Wyszkowskiego Ośrodka Kultury "Hutnik".

Elwira Czechowska

Udostępnij:


FarsaTeatr FarsaWyszkówFestiwal Małych Form TeatralnychEFFKA

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA

Pracuj.pl