REKLAMA

Rodzinne i wielkanocne warsztaty w Żłobku A KUKU

Rozrywka

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Grono Pedagogiczne jak i Pracownicy Niepublicznego Żłobka A KUKU pragną być częścią tych Świąt i mieć swój wkład w przekazywaniu tradycji oraz zwyczajów swoim Maluszkom, organizując zajęcia propagujące tematykę wielkanocną. Z tej okazji zaprosiliśmy Rodziców dzieci na zajęcia otwarte, w formie warsztatów, dzięki czemu, na co dzień, sala zabaw- zamieniła się na moment w pracownię plastyczną, na której działo się wiele ciekawych rzeczy, a każdy uczestnik miał okazje poczuć się prawdziwym artystą.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na zajęciach Żłobkolaki wraz z rodzicami wykonały piękne wielkanocne dekoracje. Dzieci przygotowały świąteczne pisanki malowane farbami ze słodkim dodatkiem posypki z cukru, wesołe zajączki, kartki świąteczne oraz stroiki wielkanocne. Spotkanie było doskonałą okazją dla rodziców do zobaczenia swoich pociech podczas zajęć, miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas. Cieszymy się, że mimo codziennych obowiązków i przygotowań do Świąt znaleźli Państwo chwilę dla Nas, dla dzieci, na małą chwilę dla siebie i zatrzymanie się, by poczuć bliskość i radość z przebywania z tymi, którzy znaczą dla Nas najwięcej, czyli dziećmi.

Właściciel Niepublicznego Żłobka A KUKU Klaudia Leśkiewicz-Starczewska, dyrektorzy pedagogiczni Żaneta Bryska-Kowalczyk, Ela Delak oraz całe Grono Pedagogiczne i Pracownicy życzą zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

 

 

 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Żłobek A kuku WyszkówWyszkówżłobekWielkanoc

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Czwartek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Eustachego, Faustyny, Renaty

REKLAMA

Pracuj.pl