REKLAMA

Rodzina PiS przy wielkanocnym stole

Miasto

W gronie członków i i sympatyków, przedstawicieli zaprzyjaźnionych organizacji oraz duchowieństwa, "w obozie dobrej zmiany" odbyło się przedświąteczne spotkanie wielkanocne wyszkowskiego PiS.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Przybyłych na spotkanie witał Waldemar Sobczak, przewodniczący struktur PiS w powiecie wyszkowskim. Wśród obecnych była posłanka Teresa Wargocka, księża Zdzisław Golan i Kazimierz Wądołowski, kurator oświaty Michał Giers, wiceprezes PFOŚiGW Anna Król, przedstawiciele KRUS, członkowie Związku AK Okręg Wyszkowski Mirosław Widlicki i Władysława Deluga, przedstawiciele Związku Piłsudczyków, NSZZ Solidarność oświaty i Huty Szkła, Stowarzyszenia PEPISKO. Wszyscy zgromadzili się wokół świątecznego stołu zjednoczeni nadchodzącym zmartwychwstaniem Jezusa Chrystusa. Na ten szczególny czas życzenia złożył Waldemar Sobczak:

- Życzę, by w naszych sercach dokonała się przemiana, byśmy stali się prawdziwymi apostołami Chrystusa - mówił. 

Z ciepłym świątecznym przesłaniem zwróciła się do obecnych także Teresa Wargocka.

- W tym okresie pojawia się refleksja nad celem życia, nad zadaniami, które mamy do spełnienia jako rodzice, pracownicy, społecznicy, politycy. Święta wielkanocne otwierają nam perpesktywę, która przekracza życie doczesne. jesteśmy w takim momencie historii Polski,  kiedy bardzo wyraźnie wszyscy ci, którzy podjęli się odpowiedzialności za Polskę, robią to w imie najwyższych ideałów. A dla prawdziwego Polaka, patrioty, podstawą jest dbałość o własną ojczyznę. Wszyscy możemy czuć satysfakcję, że uczestniczymy w tym procesie zmiany Polski, a zmiana jest trudna, bo narzucono nam jeden model liberalnej demokracji. A w niej nie ma miejsca na to źródło wartości, którym jest wiara w Jezusa Chrystusa. Dlatego trzeba nam przełamywać te bariery - mówiła posłanka. 

Błogosławieństwa zebranym udzieli obecni księża. Zanim zgromadzeni symbolicznie podzielili się wielkanocnym jajkiem, poznali kandydatkę PiS na burmistrza Wyszkowa w nadchodzącym wyborach samorządowych. Jest nią dyrektor SP nr 4 Ewa Runo. 

Elwira Czechowska

Udostępnij:


PiSPiS WyszkówEwa RunoWaldemar SobczakTeresa Wargockawielkanoc

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Poniedziałek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

Pracuj.pl