REKLAMA

Nowe mieszkania na wynajem powstają w Wyszkowie. Poznaj inwestycję WTBS przy ul. Łącznej

Miasto

26 marca minie dokładnie 20 lat od powstania Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Przez dwie dekady spółka zapewniła mieszkania kilkuset wyszkowskim rodzinom. Kolejnych 78 ma szansę na nowe mieszkanie na budowanym właśnie osiedlu przy ul. Łącznej w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

System wynajmu mieszkań w zasobach TBS jest obecnie na rynku najprostszym i najtańszym sposobem na własne cztery kąty. To doskonała alternatywa dla osób, które poszukują mieszkania, chcą się usamodzielnić lub założyć rodzinę, ale nie posiadają zdolności kredytowej ani oszczędności na zakup własnego lokum.  To także korzystne rozwiązanie dla osób wynajmujących mieszkania na wolnym rynku, z pewnością tańsze i gwarantujące stabilizację sytuacji życiowej. Umowę na wynajem z WTBS podpisujemy bezterminowo a zatem dopóki płacimy czynsz i wywiązujemy się z obowiązków najemcy, zamieszkujemy wynajęte mieszkanie. Ustawowo zagwarantowane mamy także i z góry określone wysokości opłat czynszowych – nie zaskoczą nas nagłe i nieuzasadnione podwyżki (maksymalny poziom czynszu w społecznym budownictwie czynszowym nie przekracza 15 zł za m kw. miesięcznie). Ogromnym plusem tego systemu jest także fakt, że otrzymujemy lokal gotowy do zamieszkania.

- Oferujemy mieszkania wykończone „pod klucz”, gotowe do wstawienia mebli i zasiedlania.  A w przypadku powstającego nowego osiedla przy ul. Łącznej będą to mieszkania wykończone w wysokim standardzie, energooszczędne. Zapewniamy także na osiedlu niezbędną infrastrukturę poprawiającą komfort życia mieszkańców: ogrodzony zagospodarowany teren, podziemny garaż i naziemny parking, plac zabaw, strefę rekreacji dla dorosłych, zieleń, elementy małej architektury, no i te widoki na dolinę Bugu… - wylicza prezes WTBS Marek Siekierski.

Przy ul. Łącznej powstają dwa pięciokondygnacyjne bloki WTBS z 78 mieszkaniami, których wykonawcą jest wiarygodna i sprawdzona na rynku firma Budomur. Na placu budowy widać już stropy pierwszej kondygnacji. Mieszkania mają zostać oddane do użytku w połowie 2019 roku. WTBS oferuje lokale o powierzchni od 35 do 60 m kw., od kawalerek po trzypokojowe. Mieszkania posiadają balkony oraz pomieszczenia gospodarcze. Inwestycję wyróżnia dobra lokalizacja – oddalona od ścisłego, gwarnego  i zatłoczonego Centrum Wyszkowa, gwarantująca ciszę i bezpieczeństwo, a jednocześnie znakomicie skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu znajduje się kościół, sklepy, urzędy, apteka, restauracje, ale także mnóstwo  terenów do rekreacji, spacerów, odpoczynku. Lokalizację inwestycji prezentujemy na filmie:

Mieszkanie w TBS to gwarancja stabilności życiowej, poczucia bezpieczeństwa – tu niczego nie ryzykujemy. Gwarantem jest samorząd gminy Wyszków, który przez 20 lat istnienia spółki wspiera i uwiarygadnia jej inwestycje. Efektem jest kilkaset zadowolonych rodzin, które zamieszkują 156 wybudowanych przez spółkę mieszkań na wynajem.

Mieszkania na wynajem w systemie TBS – atuty:

  • atrakcyjna alternatywa dla wynajmu mieszkań na rynku,
  • nie trzeba posiadać zdolności kredytowej potrzebnej do zakupu mieszkania na rynku,
  • nie trzeba zaciągać kredytu wieloletniego – bezpieczeństwo finansowe,
  • istnieje możliwość wyjścia z programu bez straty środków finansowych (zwrot wniesionej partycypacji oraz kaucji),
  • mieszkania realizowane „pod klucz”, nie są wymagane dodatkowe pieniądze na wykończenie,
  • wiarygodność inwestora – WTBS to stabilna spółka gminna.
  • nowo budowane mieszkania mogą stanowić perspektywę dla osób, które są zainteresowane zamieszkaniem na niższych kondygnacjach z racji wieku lub dysfunkcji ruchowych.

Co trzeba zrobić, aby stać się jedną z nich?

  • nie posiadać tytułu prawnego do innego mieszkania
  • spełniać kryteria dochodowe (szczegóły na stronie: www.tbs-wyszkow.pl i w siedzibie spółki)
  • wpłacić kaucję i partycypację (kaucja stanowi 12-krotność miesięcznego czynszu,  partycypacja wynosi 25% kosztów budowy mieszkania).

Wniosek o przydział mieszkania należy złożyć w siedzibie WTBS, przy ul. Komunalnej 1. Informacje: tel. 29-742-38-29, druk do pobrania na www.tbs-wyszkow.pl Rozpatrzeniem wniosków zajmuje się komisja mieszkaniowa.

 

 

Art. promocyjny

 

 

Admin Admin

Udostępnij:


WTBS WyszkówTBSmieszkania na wynajemWyszkówul. Łączna w WyszkowieMarek SiekierskimieszkanieinwestycjaBudomur

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Poniedziałek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

Pracuj.pl