REKLAMA

II Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej - zgłoszenia do 26 marca

Powiat

7 kwietnia odbędzie się II Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej w Wyszkowie, który stanowi eliminacje do II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 26 marca

Galeria zdjęć


REKLAMA

Celem konkursu jest m.in. pielęgnowanie i upowszechnianie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych tradycji legionowej oraz historii Polski w twórczości artystycznej; prezentacja dorobku artystycznego młodych wokalistów; propagowanie postaw patriotycznych; rozwijanie pasji wokalnych inspirowanych historią i sztuką oraz umożliwienie im prezentacji tych umiejętności. Konkurs ma charakter otwarty i jest konkursem dla wszystkich osób fizycznych, wyłącznie solistów, zarówno amatorów jak i zawodowców z powiatu wyszkowskiego. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i zamieszkują bądź rozwijają swoją działalność lub edukację artystyczną na terenie powiatu wyszkowskiego.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 7 kwietnia w sali widowiskowej Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Każdy uczestnik konkursu ma obowiązek przygotować dwa utwory konkursowe, przy czym podczas konkursu przewiduje się prezentację jednego wybranego przez uczestnika utworu (o wykonanie drugiego przygotowanego utworu uczestnik może zostać poproszony przez jury). Uczestnik prezentuje wybrane utwory z własnym podkładem muzycznym, akompaniuje sobie sam bądź występuje z jednym akompaniamentem (np. pianistą, gitarzystą, akordeonistą). Zwycięzca konkursu zostaje zakwalifikowany do II etapu II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej, który odbędzie się 12 maja w Zielonce. 

Zgłoszenie udziału w konkursie należy przesłać w terminie do 26 marca (decyduje data wpływu lub doręczenia) na adres:

Starostwo Powiatowe w Wyszkowie,

Aleja Róż 2,

07-200 Wyszków

z dopiskiem: „II Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowej’’

lub złożyć osobiście w kancelarii Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, pok. 39.

 

Poniżej dostępne są regulamin, karta zgłoszenia oraz stosowne oświadczenie do pobrania i wydrukowania.  

ZałącznikiElwira Czechowska

Udostępnij:


Powiatowy Przegląd Pieśni Legionowejpowiat wyszkowskikonkursWOK Hutnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Poniedziałek
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Dory, Gerarda, Maryny

REKLAMA

Pracuj.pl