REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Niezapomniane urodziny z Pracownią MADU

Rozrywka

Nowa jakość organizacji urodzin w naszym mieście. MADU Pracownia zabawy i rozwoju oferuje przyjęcia niebanalne, wypełnione wspólną zabawą i twórczymi warsztatami.

Galeria zdjęć


REKLAMA

„Najbardziej mnie cieszy, kiedy słyszę od dzieci pytanie: czy ja też mogę mieć tu urodziny?” – mówi Magda Mielczarczyk, założycielka Pracowni, z zawodu pedagog i psycholog, z zamiłowania animator a prywatnie mama dwóch córek.

Pracownia to miejsce zupełnie inne niż popularne w Wyszkowie sale zabaw z „kulkami”. Tutaj dzieci nie mają czasu na bezcelowe bieganie i żaden gość nie snuje się sam po kątach. Animatorki przez cały czas urodzin proponują dzieciom tematyczne zabawy, pilnują, aby wszyscy goście dobrze się bawili i dla każdego wymyślają zadania, które dzieci chętnie wykonują. 

- Nie prowadzimy urodzin sztampowo. Każda impreza przygotowywana jest indywidualnie, gdyż każda grupa dzieci jest inna. Z każdym miesiącem naszej działalności poprzeczka stawiana jest coraz wyżej, gdyż goście z urodzin wracają jako Jubilaci i chcemy za każdym razem dzieciaki czymś zaskoczyć i chyba nam się to udaje – mówi Magda Mielczarczyk.

Podczas urodzin Pracownia może zamienić się w laboratorium chemiczne, gdzie każdy gość wykonuje niesamowite eksperymenty. Może być Pałacem Księżniczek, Domem mody czy Relaksującym SPA, gdzie dzieci tworzą kosmetyki. Ponad 150 m2 przestrzeni zapewnia również możliwość zamiany miejsca urodzin w Bazę Superbohaterów czy Akademię Jedi z Gwiezdnych Wojen. 

- Na organizowanych przez nas urodzinach panują tylko dwie zasady: pierwsza taka, że dzieci bawią się wspólnie a druga - że zawsze mają okazję do tworzenia. W zależności od tematu produkują mydełka, "gluty" czy świetlne miecze. To, co stworzą, zabierają do domu. Na tych dwóch założeniach tworzymy scenariusze urodzin. Tematykę wybierają sami Jubilaci - mówi animatorka MADU.

Niewątpliwie wielkim atutem Pracowni jest przestrzeń, która zgodnie z tematyką urodzin pozwala na organizację dyskoteki, staje się areną wojowników lub wybiegiem dla pokazu mody. Zaś dla najmłodszych może być strefą zabawy z zamkiem do skakania i basenem z piłeczkami - na wyłączność dla gości i zawsze pod opieką animatora.

 

MADU Pracownia zabawy i rozwoju zaprasza dzieci w każdym wieku na urodziny od piątku do niedzieli

Kontakt i rezerwacje: Magda Mielczarczyk, tel. 721 019 466

Zapraszamy do polubienia strony na FB

 

 

 

 Art. promocyjny

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Pracownia Zabawy i Rozwoju MADUWyszkówMadu Wyszkówurodzinydziecianimacje

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl