REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kids' Korner zaprasza na warsztaty językowe i zajęcia kreatywne dla dzieci

Miasto

Na bezpłatne pokazowe zajęcia językowe zaprosił dzieci minionej soboty Kids' Korner - nowe miejsce nauki, zabawy i rozwoju dla najmłodszych wyszkowian. Nauka języków obcych to tylko część bogatej oferty Kid's Korner.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Kids' Korner to miejsce oferujące różnorodne zajęcia nastawione na pomoc w doskonaleniu rozwoju, poszerzenie wiedzy oraz kreatywne doświadczanie. Bogaty wybór oferowanych zajęć językowych - poczynając od muzycznych dla najmłodszych już od 1 roku życia, poprzez warsztaty artystyczno-językowe, naukę języka w grupach i indywidualnie dla dzieci w wieku szkolnym, po Speak up (zajęcia w formie konwersatorium dla młodzieży i dorosłych) - to coś, co wyróżnia to miejsce na tle innych. Próbkę tego, co w zakresie nauki języków obcych (angielskiego, niemieckiego) oferuje Kids' Korner, mieliśmy minionej soboty podczas Językowego Dnia Otwartego. Do udziału w pokazowych zajęciach organizatorzy zaprosili dzieci w wieku od 4 lat. Prowadząca zaangażowała dzieci do nauki poprzez zabawę, śpiew, interaktywne formy pracy. W takiej atmosferze dużo łatwiej było dzieciom przyswoić nowe słówka i zwroty w obcym języku. 

Ale Kids' Korner to nie tylko nauka języków. Zainteresowaniem cieszą się zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków - Music Babies czy Polisensoryka dla Smyka. Kids' Korner to także bogata oferta warsztatów, animacje urodzinowe. W najbliższym czasie z oferty warsztatowej skorzystają także rodzice. Kids' Korner zaprasza 10 marca na warsztaty "Jak złowić uwagę dziecka?". Jeśli masz wrażenie, że Twoje dziecko traktuje Cię jak powietrze, kiedy je o coś prosisz, masz już dość ciągłego powtarzania - to spotkanie dla Ciebie. Warsztat poprowadzi Monika Bednarek, zawodowo pedagog specjalny i terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Prywatnie mama Julki, żona męża i kobieta, która rozdaje dobrą energię. W ramach projektu #zamieńmodnenamądre chce Wam przekazać bazę wiedzy i trików po to, by wychować i nie zwariować. Warsztaty odbędą się 10 marca sobota) o godz. 14.00 w Kids' Korner. Koszt: 30 zł. 

   

Kids' Korner mieści się przy ul. Kościuszki 40

Informacje i zapisy:

tel: 577-690-190

biuro@kidskorner.pl

 

 

 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Kid's Korner WyszkówWyszkówjęzyk angielskinaukazabawadziecko

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl