REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bezpłatne Centrum Rehabilitacji Dzieci powstanie w Wyszkowie

Miasto

Taki projekt chce zrealizować jeszcze w tym roku wyszkowska Fundacja "Lepszy Los". Już dziś prosi o kontakt rodziny dzieci niepełnosprawnych, które byłyby zainteresowane skorzystaniem z pomocy Centrum. Fundacja może zapewnić rehabilitację nawet 24 dzieciom dziennie.

REKLAMA

- To nasze wielkie marzenie, które będziemy się starali zrealizować w 2018 roku. Wiele prac jest już zaawansowanych. Wytypowaliśmy już wstępnie lokale w Wyszkowie, w których mogłoby powstać Centrum. Utworzyliśmy zbiórkę na zrzutce: https://pomagam.zrzutka.pl/centrumrehabilitacjidzieciStworzyliśmy wspaniały projekt, niesamowitych maskotek - CHOROBAków, które są w fazie produkcji. Podpisaliśmy umowę współpracy z Charytatywni Allegro, za pomocą, którego będzie można nabywać CHOROBAki. Michał Bukowy tworzy dla nas cudowny komiks, który będzie dopełnieniem do CHOROBAków. Pani Joanna - wspaniała copywriterka zaangażowała się całkowicie bezinteresownie w tworzenie wszelkich treści związanych z akcją. Każdy z nas wkłada mnóstwo serca, chęci i wysiłków, aby akcja mogła ruszyć pełną parą w jak najkrótszym czasie, ale potrzebujemy również waszej pomocy - zwłaszcza rodziców dzieci niepełnosprawnych z Wyszkowa i okolic, bo kiedy te wszystkie kwestie zostaną dopięte już na ostatni guzik, potrzebny będzie spot reklamowy, który pozwoli dotrzeć nam do jak największej liczby osób. Spot, który - jak wszystko co robimy - nie będzie wyreżyserowany, ale prawdziwy, naturalny, ukazujący jak potrzebne w Wyszkowie jest Bezpłatne Centrum Rehabilitacji Dzieci, dlatego jeżeli jesteście rodzicami dzieci niepełnosprawnych z Wyszkowa i okolic lub znacie takie osoby, napiszcie do nas na maila lub w wiadomości prywatnej na facebooku! Sami nie damy rady, ale razem możemy zmienić rzeczywistość jaką jest tak długie czekanie na rehabilitację dzieci - apeluje Wojciech Bielecki, prezes Fundacji.

Szacuje on, że dzięki temu projektowi uda się zmienić czas oczekiwania na rehabilitację przez najmłodszych z 2 lat do 2 tygodni. Fundacja chce zagwarantować w Centrum trzy lub cztery stałe stanowiska rehabilitacji, zapewni też dyżury lekarskie - neurologa i ortopedy dziecięcego - minimum dwa razy w miesiącu w siedziebie Centrum. Zapewni też kącik zabaw dla oczekujących na rehabilitację dzieci lub ich zdrowego rodzeństwa, co pozwoli na chwilę odpoczynku również dla rodziców. Centrum ma rehabilitować dzieci do godz. 16.00 , byc może po godz. 16.00 z zabiegów będą mogli skorzystać także dorośli pacjenci za drobną odpłatnością. 

- Dołożymy wszelkich starań, aby Centrum było najlepszym miejscem na Ziemi, niosącym wyłącznie uśmiech, radość i zdrowie naszych najmłodszych podopiecznych - zapewnia Wojciech Bielecki.

 

Już dziś można wesprzeć zbiórkę na Centrum na: https://pomagam.zrzutka.pl/centrumrehabilitacjidzieci lub dokonując wpłat bezpośrednio na specjalne konto Fundacji:

Fundacja "Lepszy Los"

ul. Geodetów 50

07-200 Wyszków

Pekao S.A.

Nr rachunku: 17 1240 5631 1111 0010 7760 9231

Tytułem: Darowizna na uruchomienie Bezpłatnego Centrum Rehabilitacji Dzieci.

 

Więcej o Fundacji: https://www.facebook.com/lepszylos/ oraz http://www.lepszylos.pl/ 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


fundacja lepszy loslepszy losrehabilitacjabezpłatne centrum rehabilitacji dzieci w WyszkowieWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Środa
Listopad 2019
Listopad
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Arkadii, Krystyna, Stanisławy

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org