REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jazzowy wieczór liryczny z Lewandowskim i Orlovą

Rozrywka

10 lutego za sprawą Akademii Umiejętności "Pan Hilary" Restauracja Centralna w Wyszkowie gościła wspaniałych artystów. Tego wieczoru odbył się koncert utalentowanego pianisty Piotra Lewandowskiego i niesamowitej wokalistki Anny Orlovej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Sobotni wieczór był wyjątkowy, a to za sprawą artystów, którzy wprowadzili licznie przybyłych wyszkowian w liryczny klimat, grając utwory z pogranicza jazzu i popu. Na wydarzenie przybyło około 100 osób, atmosfera była wspaniała. Goście z wielkim zaciekawieniem i uwagą wsłuchiwali się w pięknie zagrane i zaśpiewane utwory. Młody wyszkowianin Piotr Lewandowski i Anna Orlova zaprezentowali covery i aranżacje przygotowane przez Piotra Lewandowskiego. Pianista wykonał kilka utworów solo m.in. "Aphroditie", "Nemesis", "Infinity", "Inheritance". Koncert promował jego najnowszą autorską płytę pt. "Fuzzy Logic", wydaną w 2017 roku. Jest to już drugi krążek wyszkowskiego pianisty.

- Gram na pianinie od około jedenastu lat. Na początku były lekcje muzyki w Wyszkowskim Ośrodku Kultury "Hutnik" - trwało to sześć lat. Póżniej już uczyłem się samodzielnie, sam wyszukiwałem utwory do ćwiczenia i sam je ćwiczyłem. Pianino dlatego, że ma bardzo dużą dynamikę, można grać cicho, można grać średnio i można grać bardzo głośno. Jest instrumentem, który ma bardzo duże możliwości i nie ogranicza mnie gatunkowo i nastrojowo. Tak to już zostało, jest to po prostu instrument wszechstronny - mówił młody wyszkowski pianista.

W 2014 roku ukazała się jego płyta pt. "The Anthology". Ta najnowsza została nagrana w Studio RG Romana Grusa w Wyszkowie. Na scenie towarzyszyła Piotrowi wspaniała wokalistka, obdarzona cudowną barwą głosu, która zaczarowała gości - Anna Orlova. Pochodzi ona z Ukrainy, była uczestniczką "The Voice of Poland" TVP w 2017 roku, a jej trenerem był Michał Szpak. Wspólnie z Anną Piotr Lewandowski wykonał utwory m.in.."I belive in you", "Alone", "Runnin". Już niedługo wokalistka będzie nauczać śpiewu w Akademii "Pan Hilary". Będzie prowadziła zajęcia grupowa i indywidualne. 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Wyszków:Akademia Umiejętności Pan HilaryAnna OrlovaRestauracja Centralna w Wyszkowiekoncertjazzpop

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Środa
Styczeń 2019
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Mascelego, Walerii, Włodzimierza

REKLAMA

Pracuj.pl