REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Trener Bugu Wyszków po sparingach: czeka nas jeszcze ciężka praca

Sport

- Nie pozwolimy jako zespół, aby tak zasłużony klub w regionie Mazowsza ot tak "spadł" z ligi - mówi trener Bugu Wyszków Łukasz Stasiuk. Zaprasza na treningi wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w czwartoligowym zespole.

REKLAMA

W Bugu Wyszków pełna mobilizacja przed nadchodzącym sezonem. Oto, jak dla portalu http://www.mksbugwyszkow.pl/ aktualną sytuację klubu i drużyny skomentował nowy trener:

- Mecze sparingowe z Ostrovią, Serockiem oraz z Pułtuskiem pokazały, ile nas czeka jako zespół jeszcze ciężkiej pracy. Wyniki są teraz najmniej istotne. Wynik sparingu z Pułtuskiem nie odwzorowuje poczynań obu zespołów. Wysoka indolencja strzelecka przeciwników zadecydowała o ostatecznym wyniku. Liczna grupa osób w niezrozumiały dla mnie sposób opuszcza klub, dlatego szukamy stale osób, które uzupełnią nasz młody zespół. Czekamy również z utęsknieniem na otwarcie boiska ze sztuczną trawą, które pozwoli klubowi pójść zdecydowanie do przodu ze szkoleniem młodzieży i prawidłowym treningiem piłki nożnej. Chciałbym przekazać, że wszystkie osoby związane do tej pory z pierwszym lub drugim zespołem oraz drużyn 2000 i 2001 rocznika oraz osoby, które chcą spróbować swoich sił na testach, są mile widziane. Osobiście zapraszam ich na treningi, które odbywają się na terenie WOSiR-u od poniedziałku do czwartku, o godz. 19.00. Osobiście powiem, że po 20 jednostkach treningowych i 3 sparingowych krystalizuje się zespół, który chce pracować i powalczyć ze wszystkich sił o utrzymanie w IV lidze. Poprawiła się zdecydowanie atmosfera. Sytuacja, która jest teraz w tabeli, powoduje że wszyscy są świadomi ogromu pracy. Budujemy młody i perspektywiczny zespół, grający w piłkę z pomysłem taktycznym. Wszelką presję związaną z wynikiem sportowym biorę na siebie, dlatego nie pozwolimy jako zespół, aby tak zasłużony klub w regionie Mazowsza ot tak "spadł" z ligi - powiedział Łukasz Stasiuk.

W najbliższy piątek, 9 lutego, odbędzie się walne zebranie wyborcze Zarządu MKS Bug Wyszków. Szykuje się zmiana prezesa. Jakie jeszcze zmiany czekają Bug Wyszków, dowiemy się po piątkowych obradach.

 

 

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Bug Wyszkówpiłka nożnaŁukasz StasiukWyszkówklub piłkarskiIV liga

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl