REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Taneczna, studniówkowa noc maturzystów z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie

Rozrywka

Maturzyści z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie bawili się na bajecznym balu studniówkowym. Panie w pięknych sukniach, panowie w eleganckich garniturach, obecność grona pedagogicznego i rodziców - wszystko to sprawiło, że ten wieczór był wyjątkowy i niezapomniany.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Porzućmy myśli i zmartwienia. Cieszmy się obecnością wszystkich: przyjaciół, kolegów, koleżanek, rodziców i pedagogów. Oby ten wieczór zapadł nam wszystkim w pamięci - zwrócili się do zebranych prowadzący Izabela Brzezińska oraz Michał Zawistowski.

Na balu pojawili się uczniowie klas maturalnych wraz z osobami towarzyszącymi, rodzice maturzystów, przedstawiciele Rady Rodziców, grono pedagogiczne, wychowawcy klas, dyrektor ZS nr 3 Elżbieta Michalik oraz zastępcy dyrektora Adam Mickiewicz i Jerzy Sasin.

- Studniówka trwa zaledwie jedną noc, noc niezwykłą, magiczną, noc, która pozostaje w pamięci nie jedną chwilę, ale wspomina się ją z łezką w oku przez długi czas, nawet przez całe życie… - mówiła Izabela.

Tradycyjnie bal studniówkowy rozpoczęto polonezem, zatańczonym w dwóch turach. W pierwszej turze zaprezentowali się uczniowie klas 3LOI, 3LOE, 4TI. Z panią dyrektor zatańczył Adrian Szymczak, a z wicedyrektorami Natalia Woźnica oraz Katarzyna Sakowicz. W drugiej turze można było podziwiać młodzież z klas 3LOL, 3LEB i 4TE. W parze z panią dyrektor zatańczył Rafał Skibiński, a z wicedyrektorami Kamila Kędziela i Katrzyna Chmiel.

- Przepięknymi polonezami rozpoczęliśmy, jak na naszą szkołę przystało, jedyny dla Was bal. Ten bal nie odbyłby się gdybyście do nas trzy albo cztery lata temu do szkoły nie przyszli - zwróciła się do zebranych dyrektor Elżbieta Michalik. - Droga młodzieży, przez te lata staraliśmy się dzielić się z Wami wiedzą, uczyć dobrych manier i zachowania. Dzisiaj chcę Wam podziękować za różne działania na rzecz naszej szkoły. 

W trakcie uroczystości odczytano także list od marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika, który nie mógł zjawić się na balu osobiście. Maturzyści Karol Kruszewski i Wiktoria Adamczyk, Adrian Mikołajczyk i Aleksandra Jakubczak, Konrad Skrzecz i Natalia Szurawska, Albert Durka i Klaudia Wojtkowska, Piotr Połudziuk i Paulina Puścian, Karol Puławski i Gabriela Chełchowska, Paweł Petrykowski i Ewelina Tyszkiewicz, Marcin Grześkiewicz i Oliwia Pokora, Piotr Durka i Weronika Podpora, Karol Florianowicz i Adrianna Czarnogórska, Adrian Szymczak i Kinga Majewska zatańczyli pokazowego walca. Układ przygotowała jedna z uczennic - Gabriela Chełchowska z klasy 3LOI pod czujnym okiem prof. Małgorzaty Szwed.

W trakcie balu nie zabrakło także czasu na podziękowanie pedagogom za trud włożony w wychowanie oraz za okazane wsparcie. Kwiaty otrzymali wychowawcy: Elwira Sakowicz-Bakuła (3LOL), Grażyna Witkowska (3LOI), Katarzyna Szymańska (3 LEB), Dorota Nizińska (4TE), Kamil Gurbała (3LEA), Adam Zając (4TI), nauczyciele oraz dyrektorzy. Podziękowaniom towarzyszył występ wokalny w wykonaniu Natalii Sieńkowskiej. Po części oficjalnej, przyszedł czas na wykonanie pamiątkowych fotografii oraz szampańską zabawę do białego rana.

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


studniówkaZS3Zespół Szkół nr 3WyszkówWOSiRhala WOSiRzabawabal studniówkowytaniecpolonez

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Środa
Październik 2018
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Antonii, Ignacego, Wiktora

REKLAMA

Pracuj.pl