REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Budowa, urządzanie? Najważniejszy dobry plan!

Kącik Prasowy

Własny dom… Z jednej strony marzenie wielu, z drugiej trud przeprowadzenia całej inwestycji – począwszy od wyboru lokalizacji, projektu, wykonawcy, materiałów - aż po wyposażenie i urządzenie tego jedynego, wymarzonego miejsca na Ziemi dla siebie i dla rodziny. Ktoś trafnie ujął, że budowanie domu to premiera bez próby generalnej. W powiecie wyszkowskim rocznie ponad siedmiuset inwestorów decyduje się na taki „budowlany debiut”. Tyle średnio wydawanych jest pozwoleń na budowę. Aby to, o czym marzymy i z czym wiązać się będzie wiele wyrzeczeń, przebiegało sprawnie i jak najmniej narażało naszą kieszeń na dodatkowe koszty, warto dobrze i odpowiednio wcześnie przygotować się do kolejnych faz budowy, urządzania i wyposażania wnętrz. 

Galeria zdjęć


REKLAMA


Coraz częściej inwestorzy korzystają z profesjonalnego doradztwa i usług projektantów wnętrz a także mebli w zabudowie, którzy już na etapie budowy stanu surowego domu czy mieszkania pomagają w rozplanowaniu układu przestrzennego pomieszczeń, ustawienia mebli, sprzętów AGD, a co się z tym wiąże projektują także przyłącza mediów (zlew, piekarnik, płyta gazowa/elektryczna, wentylacja) dla strategicznych miejsc np. w naszej kuchni. Kuchnię, czy łazienkę warto zaplanować jak najwcześniej ze względu na instalacje, które trzeba doprowadzić do różnych urządzeń: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, system wentylacji. Po zakończeniu budowy wszelkie przeróbki są kosztowne, a niektórych pomysłów już nie da się zrealizować. Warto projektować kuchnię, kiedy mamy jeszcze wpływ na usytuowanie ścianek działowych, a nawet wysokości, na której zamontowane zostanie okno. Dzięki temu wybór projektu zabudowy kuchni nie będzie ograniczony przez np. lokalizację gniazdek elektrycznych lub oświetlenia. Na wyszkowskim rynku przez lata taki model współpracy z inwestorami wypracowała sobie firma Top Mebel.

Jej doświadczenie pokazuje, że warto urządzanie domu czy mieszkania powierzyć odpowiednio wcześnie profesjonalistom. Nikt przecież nie wyobraża sobie, że bez pomocy fachowców z branży inżynierskiej, murarskiej, dekarskiej etc. przebrnie przez początkowe etapy budowy. Podobnie jest z zaprojektowaniem i urządzeniem wnętrza domu. Często zaczynamy o tym myśleć zbyt późno. Pozostawiamy na koniec procesu inwestycyjnego kwestię układu przestrzennego naszej kuchni, garderoby, czy sypialni. Rozpoczynając budowę domu, często nie myślimy, czy zdecydujemy się na sprzęt AGD w zabudowie czy wolnostojący. Nie planujemy oświetlenia w naszej kuchni czy łazience. A tymczasem gdybyśmy wcześniej m.in. takie aspekty skonsultowali i zaplanowali z pomocą fachowców, uniknęlibyśmy niepotrzebnych przeróbek np. instalacji, a tym samym zbędnych kosztów na późniejszym etapie urządzania domu czy mieszkania. To proste: tak, jak zapewniamy sobie profesjonalny nadzór inwestorski na placu budowy, tak też powinniśmy pomyśleć o fachowym wsparciu przy urządzaniu naszego domu już na etapie jego budowy.

Doświadczeni pracownicy firmy Top Mebel pomogą dobrać dla konkretnego budynku i jego przyszłych mieszkańców najlepsze rozwiązania. Wiedzą, co trzeba zrobić na danym etapie budowy, co przewidzieć i rzygotować już do etapu następnego. Meble na wymiar – do kuchni, garderoby, salonu czy sypialni to przecież inwestycja na długo. Statystycznie kuchnia służy nam średnio przez 15 lat! Dlatego warto dobrze zaprojektować swoją kuchnię marzeń, aby spełniała ona nasze oczekiwania, zaspokajała potrzeby i cieszyła podczas użytkowania. Kuchnia, czy salon to przecież miejsca, w których będziemy spędzać wiele czasu. Będzie ona cieszyć domowników i ich gości. Powinniśmy się tam czuć komfortowo.

Firma Top Mebel gwarantuje swoim Klientom właśnie takie kompleksowe i profesjonalne wsparcie w zakresie zabudowy mebli na wymiar od początku do końca procesu inwestycyjnego. Fazę projektowania poprzedzają skrupulatne rozmowy z inwestorem, analiza planów domu czy mieszkania, następnie kilkukrotne pomiary pomieszczeń. Ważny jest każdy szczegół, który fachowcy Top Mebel, działający w branży meblarskiej od 15 lat, potrafią bez problemu wskazać. Sugestie dotyczące lokalizacji np. gniazd elektrycznych, włączników, przyłączy okazują się często nieocenione, bo wpływają na późniejszą ergonomię pomieszczeń, a zatem po prostu poprawiają komfort ich użytkowania. Firma zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem mebli w zabudowie do wszystkich pomieszczeń. Zaufały jej już setki klientów, dla których urządzanie wnętrza nie było ową „premierą bez próby generalnej”, bo powierzyli je profesjonalistom.

 

Top Mebel to lokalna, rodzinna firma z wieloletnią tradycją. Jej doświadczenie, profesjonalizm, terminowość, elastyczne i kompleksowe podejście do Klienta doceniło już wielu inwestorów. Firma działa w branży meblarskiej, wykonując meble na wymiar do wszystkich pomieszczeń, oraz parkieciarskiej. Najlepszą reklamą są dla niej dotychczasowe realizacje i zadowoleni Klienci. 

 

 

 

 

 

 

Art. promocyjny

REKLAMA


Udostępnij:


TOP MEBEL Wyszkówbudowainwestycjadommieszkaniekuchniameble w zabudowiemeble w zabudowie Wyszkówmeblezabudowa kuchni

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Damiana, Romana, Romany

REKLAMA

Pracuj.pl