REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

Orkiestra patriotycznie

Kultura

Wyszkowscy miłośnicy pieśni patriotycznych tym razem mieli okazję wysłuchać ich w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP pod batutą Józefa Bieganowskiego. Do udziału w koncercie zaproszono wokalistów scen warszawskich.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Koncerty dla uczniów oraz dla wszystkich mieszkańców odbyły się WOk "Hutnik" 15 września. Młodzieżowej Orkiestrze Dętej towarzyszyli soliści: Anna Nadwodna, Piotr Rafałko i Krzysztof Ciupiński-Świątek. Przypomnieli oni najbardziej popularne utwory legionowe, żołnierskie, partyzanckie, ale także te z okresu stanu wojennego.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Młodzieżowa Orkiestra DętaWyszkówkoncert

Komentarze

Obecny
Trzeba przyznać że pomysł dobry ale wykonanie słabe. Kiedyś koncerty orkiestry napełniały widownię hali sportowej wosir a dzisiaj bylejakość zwycięża. Szkoda bo to była bardzo dobra orkiestra. Może trzeba wziąć przykład ze związku piłki nożnej i wymienić trenera
kamieni kupa
Którego ministerstwa szefem byłby dyrektor Kowalski w rządzie Nowosielskiego? Zwróccie uwagę na jakich specjalistów postawił w Wyszkowie ten hołowniany kandydat.
Oki
Do kamieni kupa...co to ma do rzeczy, szczególnie pod tym artykułem. Nawiasem mówiąc, to dobrze się nazwałeś..

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA