REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryPomoc dla Ukrainy

65% dzieci będzie już pracowało w nowych zawodach!

Miasto

Badania wskazują, że aż 65% dzieci, zaczynających teraz edukację, będzie pracowało w zawodach, których jeszcze nie ma. Ponad 50% obecnie istniejących zawodów, zostanie zastąpionych innymi.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Choćby nie wiem jak bardzo niektóre stwierdzenia wydawały nam się w chwili obecnej szokujące, to wystarczy wymienić kilka obecnych branż naszym… rodzicom! Pewne rzeczy były dla nich nie do pomyślenia, tymczasem nas czeka takie samo niedowierzanie, gdy za 30 lat będziemy rozmawiali z naszymi dziećmi o ich pracy. Tempo zmian jest coraz szybsze i większe szanse na utrzymanie się na rynku pracy mają zawody kreatywne, wymagające wytwarzania nowych rozwiązań i nieszablonowego myślenia. Ten trend widoczny jest już teraz. 

- Od wielu lat na popularności zyskują zajęcia rozwijające kreatywność, dlatego my postawiliśmy na pracę z klockami Lego® - mówi przedstawiciel Edukido. - Każde zajęcia to przede wszystkim budowanie BEZ INSTRUKCJI. Chodzi przede wszystkim o to, żeby samemu pomyśleć, niwelować błędy, "dotknąć” problemu i znaleźć jego rozwiązanie. Rozwiązanie nie takie, jakie poda nam instrukcja, tylko takie, które wymyślimy sami, kreatywne!

Właśnie rusza cykl bezpłatnych zajęć prezentacyjnych w Wyszkowie. Dzieci pracują w grupach wiekowych 4-5 lat, 6-7 lat i 8+, program ma zróżnicowany stopień trudności. Zajęcia będą prowadzone w: Szkole Podstawowej nr 1, 2, 3 i 4, zaproszone są na nie oczywiście dzieci z różnych przedszkoli i szkół.

Terminy najbliższych zajęć to:

poniedziałek 25 września:

godz. 16.50 gr. 4-5 lat

godz. 18.00 gr. 6-7 lat

wtorek 26 września:

godz. 16.50 gr. 6-7 lat

godz. 18.00 gr. wiekowa 8+

Zapisy pod nr tel. 510 141 861, wyszkow@edukido.com.pl 

Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


EdukidoLegozajęciadzieciWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Czy to nadal park?
Wyszków to wiocha bedaca miastem tylko formalnie, tutaj nawet nie ma urbanistycznego miejskiego układu ulic. Nigdy nie było rynku, ratusza. Zobaczcie na Białostocką od S8 do ronda - ulica z układem typowo wiejskim, z dala straszą ruiny biurowca fabryki mebli i ruiny przemysłu. Nawet w historii Wyszków był w powiecie kamienieckim ze stolicą w Kamieńcu Mazowieckim, to była i jest nic nie znacząca mieścina bez regularnej komunikacji z Warszawą - tranzyt dla ciężarówek i tyle. A ten śmieszny "Park Fontann" wyglada jakby ktoś w środku wiochy strzelił pas startowy. Betonowa wieś bez porządnego gospodarza.
aaa
Czy to nadal park?
To pewnie w ramach walki z ociepleniem klimatu - zabetonować jeden z ostatnich skrawków zieleni w mieście. Zamiast tego posadzą gdzieś znowu jakieś krzaki przy skrzyżowaniu, które po tygodniu uschną albo pomalują Białostocką na czerwono, że niby ścieżka rowerowa ale ciemnota będzie zadowolona bo "klimat ratujo".
WWY
Czy to nadal park?
Ciekawam jak za tą zbrodnią na Wyszkowie zagłosuje kandysat na posła radny Paweł Turek?
Sprawdzam Panie Pawle.
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Piątek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza

REKLAMA